Spontiusz Restauracja

Jawornik

Opinie o Spontiusz Restauracja

gruszka

no właśnie ciężko się dowiedzieć, bo przecież oni nie za bardzo dbają o swój marketing skoiro nie ma ich wcale jako gastronomii w internecie. a szkoda, kuchnia polska jest modna teraz, super retro trend

bumar

Przenieśli się na Orlena do Jawornika. Wreszcie porządny lokal :) Jedzenie bez zmian czyli WYPAS NA MAX!

aga

spontiusz sie nie zamknął tylko przeniósł na orlen do Jawornika. Lepsza lokalizacja i lokal wypas, załoga ta sama.

Izka

Dlaczego spontiusz zamkniety?

Monika

Już nie zatrudniają ale może jeszcze w niedalekiej przyszłości trudno powiedzieć.. Pracodawcy super ustalasz z nimi jaką zmianę ci odpowiada (dzień czy noc) jak często chcesz mieć wolne (np. raz na 3 dni, 2 dni na 6 przepracowanych...) Wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i dość spore w porównaniu z innymi stawkami na podobnych stanowiskach nawet na starcie;)

Zostaw opinię o Spontiusz Restauracja - Jawornik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spontiusz Restauracja