Adres: Grabowiec 5A, 98-200 Zduńska Wola

NIP: 8290005380

3 38 101 5 1

Opinie o Arsen Sp. z o.o. Sp. k.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bastett

Najważniejsze, że wszystko da się po ludzku załatwić. Normalnie po ludzku, bez krzyków. A pieniądze nie są złe.

Ragdoll
@Bastett

To prawda, kasa nie jest zła. Pracuję już poltora roku i nie mogę narzekac na warunki. Jest naprawdę spoko

look
@Ragdoll

Ja ma trochę krótszy staż pracy, bo dopiero zaczynam , ale też mam pozytywne wrażenia, bo nikt mnie samego nie zostawił. Najpierw mnie wdrożyli i przeszkolili i nawet ustawiali się tak w grafiku, żeby mieć możliwość poświęcenia mi większej ilości czasu

dzerat
 Rekomendacja
@look

Pamiętam swój pierwszy dzień, a było to trochę ponad rok temu. Szybko ci zleci te czas zobaczysz :D W firmie jest naprawdę spoko

Tomasz
@dzerat

Wasze wpisy są bardzo pozytywne, możecie napisać coś więcej na temat pracy w Arsen Sp. z o.o. Sp. k.? Co konkretnie sprawia że uważacie, iż praca w tej firmie to dobry wybór? Co możecie powiedzieć o pensji, jakie są dodatki, bonusy? Czy są szkolenia dla nowych pracowników? Jestem tego ciekaw, napiszcie proszę czy warto wysyłać tu swoje CV.

kojott

Można dużo powiedzieć, ale nie to, że się tu źle pracuje. Leci mi rok w tej firmie i jestem zadowolony. Po prosu trafił mi się fajny zespół, to i pracować się chce. Wiadomo, że jak jest miło, to czas leci szybko, a tu można i pożartować i się pośmiać, jak robota jest zrobiona.

Kubek
@kojott

true zespół jest najlepszy

adu001
@kojott

Zgrany zespół to połowa sukcesu, ale to prawda. Ludzie są najlepsi ;)

montebianco
@adu001

Tą robotę da się lubić ;)

Ewnow

Chce się pracować, to są pieniądze. Firma jest ok i docenia zaangażowanych.

baltuniak12

Nie ma fajerwerków, ale też nie gadajcie, że jest źle hehe :D Normalna tyrka :D Wesoło jest :P

Tak4Nie

Alvek

Firma jest dobrze zorganizowana i pracuje się tutaj okej, a ciężko o to w Zduńskiej Woli. Ja tam jestem zadowolony ze swojej pensji.

Koredes
@Alvek

zgadzam się nie ma na co narzekać firma jest spoko

K....

Zawsze można liczyć na wsparcie. Zarobki i atmosfera w pracy są spoko.

Kawuś

Pracuje dwa lata. Grafik jest elastyczny i w miarę możliwości staramy się jakoś dogadać w tej kwestii. Czasem się nie udaje normalka ale nikt nie ma z tym problemu, taka praca. Ogólnie praca jest w porządku.

Jkww

nie bede narzekal na firme. zawsze komus cos nie pasuje. mysle, ze szalu nie ma, ale placa mi dobrze i nikt sie mnie nie czepia. robie swoje i tyle

dede

praca jest ok, wynagrodzenie tez

wakacyjna

Spoczki praca. Da się zarobić. Cenię sobie jasne warunki, umowa też nie jest śmieciowa. Jak na naszą okolicę to naprawdę fajna praca.

Driver11
@wakacyjna

Dokładnie. W okolicy ciężko znaleźć dobrą robotę. Umowa pewna i nie ma co się bać.

optimistic

Też lubię tę pracę, a jeszcze trzeba wspomnieć, że zespół jest zgrany, a praca z pozytywnymi ludźmi zawsze idzie przyjemniej :D

Vito
@optimistic

Dokładnie, zgrany zespół to podstawa :)

garo

Czy wie ktoś może czy są teraz jakieś przyjęcia? Zachęciły mnie te komentarze.

było supi
@garo

Jak szukasz pracy to cv zawsze warto złożyć, pracowałam tam w tamtym roku to mnie przyjęli bez problemu. Dobrze wspominam tę pracę.

Mizo
@garo

Spróbuj się do nich zgłosić, może akurat trafisz :)

Krzysiek

Praca jest stabilna. Nie dla wszystkich wiadomo, ale jeśli ktoś odnajduje się w temacie, to powinien być zadowolony. Ja pracowałem tam przez rok i polecam

wspominając początki

Praca w porządku, z ogarniętymi ludźmi. Nie ma co sie spodziewać nie wiem czego na samym starcie, ale ogółem wszystko gra.

tommy
@wspominając początki

Zespół to mocna strona tej pracy, to trzeba przyznać, ale idzie tak pozytywnie też dlatego, że każdy wie co ma robić i nie liczy, że ktoś za niego wszystko zrobi. W takich warunkach chyba każdemu by się dobrze pracowało :D Pozdrawiam!!!!

pracowity

Mi się dobrze pracuje. Niedługo mijają mi 2 lata, nie spodziewałem się, że tak długo tu zostanę. Stabilne i uczciwe warunki, jak dla mnie jest ok

@pracowity

Jak wspomniałeś, Twój staż pracy wynosi dwa lata. Czy zaobserwowałeś jakieś szczególne zmiany, które zaszły w tym czasie w Arsenie? Może były to zmiany szczególnie korzystne dla pracowników firmy? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

zgadzam się
@Agnieszka

Na pewno warto wspomnieć o pensji w tym miejscu ;) mnie co raz bardziej satysfakcjonuje

@zgadzam się

Czy powiesz nam coś więcej na ten temat? Czy zarobki wzrastają wraz ze stażem pracy? A może wszystko zależy od zaangażowania pracownika? Rozumiem, że kwestia finansowa jest zależna od wielu czynników, dlatego możesz podać nam wyłącznie widełki płacowe dostępne w Arsenie.

KamilMnichnikk

Jakie są zarobki w firmie Arsen ?? Czy 2600 na rękę jest realne ?? Słyszałem, ze w Zdunskiej Woli jest spoko kierownik, stoi murem za pracownikami co wpływa na wyniki.

miejscowy

Na początku brakowało mi trochę wiedzy, a teraz czuję, że sam bym mógł dom wyremontować :D klienci doceniają dobrych sprzedawców i fachową wiedzę, także mam satysfakcję

worker

jest git, miód, malina i poziomki :D a tak serio to lubię tą pracę i polecam!

mikołajka

mi sie podoba ;) pozdrawiam wszystkich!! Wesołych Mikołajek :D

jakublad

Trudno skomentować tą dyskusję. Większość z komentujących w firmie nie pracowała i zna firmę od kogoś, kto zna kogoś itd. albo pracowała jakąś część okresu próbnego, ale narzeka na wysokość wynagrodzenia za de facto czas będący przygotowaniem do pracy. Warunki pracy? PIP nie ma nic do zarzucenia ani samym warunkom, ani czasowi pracy, ani bezpieczeństwu. Jakimś sposobem firma funkcjonuje na rynku od 25 lat, odnosi sukcesy, zatrudnia ludzi, z których znaczna część pracuje ponad 10 lat, a niektórzy znacznie dłużej. Nie odchodzą, bo nie chcą, po praca jest pewna, godziny pracy planowane z wyprzedzeniem, a wynagrodzenie i premie zawsze na czas. Gdyby jednak ktoś chciał pracować w Arsenie - wysyłajcie CV na adres praca@arsen.pl.

Tak6Nie

@jakublad

Jak dla mnie to dobra praca, a wypowiadam sie jako pracownik, powiem szczerze, że zależy jakie kto ma ambicje mi hajs sie akurat zgadza i jak na realia pracy w Pl to jest nieźle, premie tak jak napisałeś tez wpadają więc nie ma na co narzeakać ;) pozdro

elwariato

wypłaty na czas, warunki uczciwe, szanują ludzi, nie ma się naprawdę do czego przyczepić

prac828
@elwariato

Też nigdy nie miałem problemu z wypłatami, więc pod tym się podpisuję w 100%, a samą pracę trzeba lubić, nie każdy ma dobre podejście do klienta, ja akurat myślę, że mi idzie w porządku, w sumie jedna z lepszych moich prac a troche mam na karku

nick

Grunt, że uczciwa umowa i warunki, pracodawca rozsądny

barto
@nick

wychodzę z tego samego założenia, no i dobrze zdobywać doświadczenie w handlu, przydatna wiedza

ponczek
@barto

wiedza wiedzą, ale praktyka jest najważniejsza, sprzedawca dobry zawód

Szalona

dobra praca, liczę że wkrótce dostanę podwyżkę ale ogółem lubię to co robię, fajni ludzie

@Szalona

Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie? Co jeszcze cenisz w pracy w Arsenie? Może podpowiesz nam, czy podwyżkę mają otrzymać wyłącznie wybrane osoby, czy może wszyscy pracownicy?

TakNie

Praca jak praca, ja nie narzekam, firma przestrzega warunków umowy, więc jest uczciwa wobec pracowników

marsjanin
@pracownik

Też tak myślę, czasem ktoś narzeka, ale to takie gadanie, bo firma jak najbardziej rzetelna i jak się chce to można dobrze zarobić, tak to już jest, że nikt za siedzenie nie płaci

Ziemia, tu ziemia!
@marsjanin

Widzę, że tego typu odpowiedzi, piszę syn właściciela firmy :) Większość podobnie sformułowana :)

@marsjanin

Oczywistym jest, że w każdej pracy należy wykonywać swoje obowiązki. Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w Arsenie? Bo jak rozumiem jesteś jej pracownikiem? Firma w dalszym ciągu prosperuje na rynku i ma pracowników, zatem nie może być chyba tak źle, prawda?

szalony

Fajna praca i fajni ludzie, czasem lekki zapierdziel, ale idzie wszystko razem ogarnąć

Adonim

Z tego co słyszałem Lipa. Na świętą im dali jakieś tanie wina. Żadnej kaski w kopercie. Wypłaty Lipne. Może kiedyś zrozumieją że ludzie tez chcą godnie żyć.

Tak4Nie

marsjanin
@Adonim

Jeśli tam nie pracujesz to po co piszesz takie bzdury. Praca jest serio w porządku i pracodawca szanuje swoich pracowników, wynagrodzenie to indywidualna sprawa każdego, ale z mojej strony mogę powiedzieć, że wszystko się zgadza, a ja w przeciwieństwie do Ciebie faktycznie tam pracuję ;) pozdrawiam

misiek

Całkiem spoko praca, można zarobić, warunki również rozsądne, także jak najbardziej polecam ;)

@misiek

Możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Jak oceniasz atmosferę, która tam panuje? Powiedziałbyś, że jest pozytywna lub neutralna? Napisałeś, że praca jest "spoko", na co, jak mniemam, wpływa także kwestia atmosfery, więc nie może być ona nieprzyjemna, prawda? Czy pracownicy pomagają sobie w trudnych sytuacjach?

polo

Pracowałem już na podobnym stanowisku (sprzedawca), ale tu mi się bardziej podoba, pieniądze nie najgorsze, da się zawsze dogadać w razie co co do godzin i ogółem atmosfera jest przyjazna

TakNie

Mi warunki odpowiadają, hajs nie najgorszy i można liczyć na premię.

Agnieszka

@Pan Niespi..., sytuacje o których piszesz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy próbowałeś rozmawiać na temat grafiku i dyspozycyjności z szefostwem? Czy sytuacja się wówczas poprawiła? Podziel się z nami informacjami na ten temat. Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Zostaw opinię o Arsen Sp. z o.o. Sp. k. - Zduńska Wola

Chcę opublikować: