Arsen Sp. z o.o. Sp. k.

Zduńska Wola

Opinie o Arsen Sp. z o.o. Sp. k.

Agnieszka

@Jakobsna forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam do zapoznania się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na temat firmy Arsen Sp. z o.o. Sp. k. Zachęcam wszystkich do przeczytania wywiadu ze współwłaścicielem firmy http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,942545,wywiad-jakub-ladonski

Jakobs

Firma dno , oszuści i totalne przekręty robią na ogromną skalę, o niczym nie mają pojęcia , oszukują klientów i pracowników , kierownicy magazynu ,takich dwóch pajaców piją i ćpają w godzinach pracy , a kierownik przymyka na to oko , ogólnie to już początek końca tej firmy !!!!

Agnieszka

@anonim, a co więcej powiesz o pozytywnych aspektach pracy?

firma spoko, zarobki jak na Zdunska i Sieradz ok

Jarek

Darmozjady już w niedziele maja otwarte..

Marta

Wszystko było dobrze:)

Marta

Byłam Na Przesłuchaniu w sprawie pracy!.. W Sieradzu. Jedna Rada dla kierownika!.. Wywietrz Biuro!. Jest tam niesamowity FETOR!! Odczułam wrażenie że kierownik nie wie o czym wogóle mówi.. Pani sprzątaczka jest strasznie nie miła. I wulgarna.

Marek

W ogłoszeniach o prace piszą 2500 Brutto. A to wielka ściema! TA FIRMA TO PORAZKA!!.. Przemiał ludzi jest większy niz w BIEDRONCE!!..

pytajnik

no właśnie wiem co piszą. dlatego ponawiam moje pyanie z poprzedniego posta. czy jak nie ma zrobionych planów to wyrzucają? czy plany są realne w sklepach?

pytajnik

ktoś sie orientuje jak wygląda praca kierownika sklepu? czy jak nie ma zrobionych planów sprzedaży to zwalniają?

Lolo

"Źle Ci to idź głodować do marketu". Takie podejście wynika z postu powyżej - niezbyt uczciwe. Kasa nie jest rzędu 1300 czy 1000. Jak kogoś boli czym jeździ szef, albo, że w firmie jest fragment rodziny to zawsze będzie miał kompleks i wtedy o pracę ciężko gdziekolwiek. Umowa o prace. Polecam spróbować, a później można oceniać.

jakublad

Internet jest fajny, bo pisać każdy może. Szkoda tylko, że wiele opinii mija się z prawdą. Praca w Arsenie jest na umowę o pracę, system premiowy jest i powiększa wynagrodzenie podstawowe o przynajmniej 30-40%. Pieniądze są zawsze na czas - niezależnie od pory roku. Od kilku lat niezmienne zasady, a wszyscy piszący o pracy za podstawę - owszem, może pracowali tydzień-dwa na próbę i jakoś im nie poszło. Proponuję sprawdzić pracę i płacę w sieciach spożywczych i innych firmach handlowych - tam dopiero znajdziecie "godziwe warunki". ;-)

gandalf

Arsen ma system premiowy....do najniższej krajowej dokładają 100 zł pod stołem....:)

darek85

Pracowałem w Arsenie na magazynie,nie polecam,1300 zł,po miesiącu pracy dowiedziałem się ze nie dostaje kolejnej umowy ostatniego dnia pracy i kazano mi juz przychodzic,pracy bardzo dużo,zarozumiały i głupkowaty kierownik magazynu,jego jedynym zajęciem było lepienie kuli z z taśmy

gruby
@darek85 09.04.2015 18:59

zgadza się.kula waży już w tym momencie ponad osiem kg,stan na moment kiedy ja odchodziłem z firmy

LOL

Bony i Premia na świeta? Ha Ha Ha.

Lolek

Mogę tylko powiedzieć cyfre z przodu spokojnie 2. Po za tym spoko praca, bezstresowa.

Locus

Pracowałem i byłem mega zadowolony. Jeden z najlepszych pracodawców na lokalnym rynku. Duże możliwości rozwoju i nauki. Plusem są premii i bon na święta

Adonim

Z tego co słyszałem Lipa. Na świętą im dali jakieś tanie wina. Żadnej kaski w kopercie. Wypłaty Lipne. Może kiedyś zrozumieją że ludzie tez chcą godnie żyć.

anomim

w firmie Arsen pokutuje cały czas feudalny model zarządzania, kasa lipna a najważniejsze że dobrodziej ma za co flotę aut zmienić

endri

Arsen w Jaworznie był najlepiej zaopatrzonym sklepem w okolicy - super chłopaki zawsze byłam zadowolona z zakupów. Brakuje tego sklepu

mehoffer

Nie polecam pracy w Arsenie pracowałem tam 6 lat. Dopiero jak zmieniłem pracę doceniłem jak fajnie mieć dużo czasu dla rodziny. W miesiącu mnóstwo godzin za niewielką płacę. Nie stać mnie było na to aby tam pracować. Mogę tylko pochwalić firmę za możliwość zdobycia dodatkowych kursów, szkoleń i uprawnień. Na koniec współpracy szefowa zachowała się jak prostak.

Mikun

Marko - 2013-06-28 23:49:54 Arsen. Niby duża firma,ale pracowników traktuja jak [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]!. Premia jest tylko premią wirtualną!!!! Synek szefostwa jest taki sam [usunięte przez moderatora] jak reszta.Twoja wypowiedź jest chamska i świadczy o Tobie. Nie wiem dlaczego wyzywasz Arsen od złodziei ja pracowałem w tej firmie i jakoś mnie nie okradli nie słyszałem żeby kogoś okradli. Kiedy przystęujesz do pracy decydujesz się na takie a nie inne warunki zatrudnienia. Premie jakieś zawsze są, raz duże, raz małe. Zauważyłem że jest kilku frustratów, którzy może(bo nie wiem) obijali się w pracy i chcieli łatwo zarobić pieniążki a tu była lipa, bo trzeba była pracować i dla nich to był zonk !

Marko

Elo

Todi - 2013-06-15 20:22:37 Nie jest źle, mogło by być lepiej.Bo nie wiedzą jakie sa realia Pracy w firmie Arsen. Wszyscy myślą, ze w Arsenie Ludzie zarobią Dobrą kase. A tu Lipa. Znajdzie sie inna praca to uciekają.

Todi

Nie jest źle, mogło by być lepiej.

Borsukl

jABEK - 2013-06-12 22:07:32 Potwierdzam Opinie innych użytkowników. Płaca marna. Atmosfera nerwowa, Właściciele bez serca. NIE POLECAM. No chyba że chcesz zarabiać 1200zł I być oszukiwanym to OK.Jak ta kasa Ci się nie podoba to idź pracować do innych firm w Zduńskiej Woli za 1100 zł. Jeśli jest taka zła kasa czemu nadal jest tylu chętnych do pracy w Arsenie.

jABEK

Lulu

Podobno jest dobry zastepca kierownika w Sieradzu. Chodzi w kółko i nic nie robi.. Przesiaduje przed komputerem. Osoba wogóle bez kompetencij. Ucieka od ludzi. A FARMA NA BETON JEST TYLKO POD ZAMÓWIENIE. HA HA HA.

Benio

Pieniądze tragiczne. Plany są takie ze o premi można zapomnieć.

SH

ANONIM 126 - 2013-06-05 13:10:46 Twoja odpowiedź na mój wpis utwierdza wszystkich w przekonaniu że jesteś właścicielem tej firmy(przepraszam synem właściciela).Podpisujesz się różnymi nickami ale twoje opinie mają podobny charakter.Twoja opinia o chęci zarabiania milionów demaskuje cię na całej linii ,więc odpowiem na twoje dziecinne hahaha. Miliony to zarabiasz ty , a wszyscy ludzie ciężko pracujący na ciebie dostają ustawową podstawę plus premia za sobotę którą i tak powinni mieć wolną.Wspominasz dwie równie krwiożercze i godne pożałowania firmy jak twoja.Widać dobrze się znacie i bierzecie z siebie przykład.A na koniec dodam że każdemu za ciężką pracę należy się godziwe wynagrodzenie (nie muszą to być miliony). Powtarzam, nie jestem związany z rodziną właściciela firmy. Pracowałem w tejże firmie i naprawde uważam ją za dobrą polecenia. Powiedz mi gdzie płacą dwa razy więcej niż w Arsenie, mówie o tej branży!!!!! Takie są realia. Jest tam znam wiele osób którzy pracują po kilka, kilkanaście lat i jestem pewien że są bardzo zadowoleni, bo przecież by odeszli z niej a czemu przez tyle lat nie odeszli....

ANONIM 126

SH

ANONIM 126 - 2013-05-28 19:33:31 Wszyscy czytający pozytywne opinie o firmie Arsen muszą wiedzieć że są pisane przez właściciela firmy.Każdy kto pracował w owej nieszczęsnej firmie wie że to ciągły wyzysk i mobing ze strony szefostwa.Jeżeli dla kogoś podstawowa pensja wystarcza to może skorzystać z oferty zatrudnienia.Wirtualne premie niemożliwe do wypracowania.Rotacja pracowników w tej firmie to rzecz oczywista.Wystarczy spotkać byłego pracownika(na przestrzeni lat większość młodych z olkolicy) aby nasłuchać się niewybrednych epitetów na temat byłego pracodawcy.Właściciel to przykład krwiożerczego kapitalizmu - jak najwięcej dla siebie a pracownik to śmieć, podrasa jemu za harówę, wąchanie farb i rozpuszczalników, nadgodziny, bezpłatne urlopy ustawowa podstawa na konto. Najgorszy dzień pracownika arsenu- to dzień wypłaty.Jego koledzy w firmach konkurencyjnych mają przyjnajmniej 2 razy tyle. Największa tajemnica pracownika arsenu-to ile zarabia bo jakby komuś powiedział to ten umarłby ze śmiechu.Nie jestem włascicielem, ale byłym pracownikiem i to co tu wypisujesz to sa dopiero brednie. Ja bardzo miło wspominałem prace. Warunki pracy nie były złe. Zawsze 10 wypłata była na konto. Nie wiem w jakiej konkurencyjnej firmy z Sieradza czy Zdunskiej mówisz, bo ja o 2 krotnej pensji nie słyszałem. Gdzie w Mrówce czy Brico...hahhahaha... Chciałbyś zarabiać miliony a pamiętaj że to pracownik musi zarobić dla firmy. Szczerze powiem że nie było rarytasów, ale nie było xle.

ANONIM 126

Markus

Dla mnie ostatnia opinia jest śmieszna. Ja uważam że jest naprawdę w porządku. Oczywiście jako taka rotacja istnieje, ale tak jest wszędzie. Można zarobić porządne pieniążki. Kto pracuje nie narzeka.

Alonso

Jestem ciekaw kto to pisze te pozytywy. Generalnie kicha, kiepska płaca rotacja pracowników straszna, może ta anegdota troszkę to wyjaśni ( zasłyszane od osoby trzeciej ) UCZ SIĘ SYNKU UCZ BO BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ W ARSENIE

Bozio

Naprawde polecam z czystym sercem.

Karbal

Dokłądnie zgadzam się z przedmówcą. Dominują raczej ludzie zadowoleni, bo jest naprawdę bardzo dobrze. Zwłaszcza w sklepie w Zduńskiej. Zarobki są wręcz, bardzo wysokie, praca nie jest ciężka, można się wiele nauczyć.

anonim2

Ciekawe dokąd Ci fachowcy odchodzą, skoro i tak dużo informacji w Arsenie można uzyskać?! A zarobki i atmosfera - tu zawsze są zadowoleni i niezadowoleni.

lubicz

Arsen to firma godna polecenia. Jest to firma rodzinna o bardzo wysokiej kulturze organizacji. Zarobki jak za zduńske i sieradz są bardzo dobre. Zależy to od jakości i wydajności pracy.

Bires

Firam spoko, dobre zarobki(nawet bardzo dobre), miła atmosfera w pracy, szansa na awans

Ty chyba w jakiejś innej firmie pracujesz? FIRMA JEST TRAGICZNA POD KAŻDYM WZGLĘDEM, OSZUKUJĄ PRACOWNIKÓW NA KAŻDYM KROKU. NIE MAJĄ PRAWIE ŻADNYCH FACHOWCÓW, BO WSZYSCY OD NICH UCIEKAJĄ.

Zostaw opinię o Arsen Sp. z o.o. Sp. k. - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arsen Sp. z o.o. Sp. k.