Opinie o Orta System Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orta System Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orta System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orta System Sp. z o.o. w Wrocław

kiciasprza243

moje zdanie na ich teat nie jest zbyt ciekawe. (usunięte przez administratora)my,nawet zachorowac pracownikowi nie mozna i pytam za co? za te marne pare groszy bo nawet wstyd nazwac to wyplata!!! Ciesze sie ze mam ich z glowy tylkojeszcze musze czekac na papierek o rozwiazanie umowy (ciekawe jak dlugo) NIE POLECAM

maciej W.

Kocham tą firme zatrudnia za nic i nic nie oferuje!!! [usunięte przez moderatora] robią za friko a ja sie bawie. Taka jest prawda!!!! [usunięte przez moderatora] pozdrawiam przyszłych pracowników!!!

gajowy

W 100% zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami!Jest to szczera prawda!Co można zrobić jeśli w okolicy nie ma pracy?Człowiek jest zmuszony do ciężkiej fizycznej pracy za niewielkie pieniądze w dodatku na umowę śmieciową!(umowa zlecenie-0 emerytury!) [usunięte przez moderatora] Ale jest to wina Polskiego Rządu,że tak na to zezwala!(mam tu na myśli umowy śmieciowe!)Pan Tusk tłumaczy się tym,że jakby zlikwidowali śmieciówki to by bezrobocie wzrosło!Jestem tylko ciekaw czy Pan Tusk przeżyłby za 970 zł.netto miesięcznie?Wracając do tematu;firma i inne z nią powiązane(nie będę podawał nazw,bo już wymiotować mi się chce)mają wysokie wymagania a niskie płace!Mogę doradzić jedno:jaka płaca taka praca!:)Nie przemęczajcie się!Chyba kumacie o co mi chodzi???Pozdrawiam:)

Żmijka

Hmm.Ten kto napisze tutaj pozytywną opinie pewnie jest opłacony!!! Nikt,kto miał do czynienia z firmą ORTA SYSTEM takiej opinii nie wystawi.NIE OSZUKUJMY SIĘ.... Faktem jest,że [usunięte przez moderatora] pracowników niższego szczebla traktują z góry, bez szacunku, kolokwialnie mówiąc jak śmiecia!!! [usunięte przez moderatora] sami dostając nie małe pieniądze za wykonaną pracę bądź zleconą nie wypłacają ich pracownikom. Mając do posprzątania ponad 1000mkw, plus okna, często dodatkowe pomieszczenia gospodarcze wynagrodzenie nie przekracza 600-set Zaznaczam,że są to okną,które nie otwierają do środka więc praca dość niebezpieczna bo trzeba wyjśc na parapet (II i III p.). [usunięte przez moderatora] Dla niektórych jest to jedyne źródło utrzymania toteż się nie skarżą mimo iż podczas kontroli i odbioru jest test "białej rękawiczki" I NIE ŻARTUJĘ!!!

@Żmijka

nikt nie klamie , to jest Polska ? gdzie sa urzedy do kontroli takich firm , ja pracowałem 2 miesiace i nie zaplacono mi ani złotówki , porpstu oszusci i (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Orta System Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
PRACOWNIK

proszę tak fałszywie nie kłamac ludzi to jedna wielka bzdura [usunięte przez moderatora]

angela

JA ZOSTALAM WLASNIE ZWOLNIONA TYLKO ZA TO ZE SIE POSTAWILAM I POWIEDZIALAM IM PRAWDE W OCZY [usunięte przez moderatora].NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAC CHAROWA ZE TRAGEDIA I ZERO SZACUNKU.POZDRAWIAM

jagoda

Właśnie skończyłam pracę w tej firmie po 2 tygodniach. Sprzątałam klatki i teren przyległy w Gliwicach. Biuro "mieści" się w zaparkowanym samochodzie na podwórku, umowy podpisywane na kolanie [usunięte przez moderatora]. Dostałam parę bawełnianych rękawic, dwa wiadra z "marketu"-zaraz się podziurawiły, moim w.c. było miejsce pomiędzy kontenerami na śmieci, dopływ wody był lecz nie było odpływu itp. kwiatki. Szczytem było wezwanie mnie na "akcję zima" w niedzielę i to podczas odwilży. Unikać jak ognia tej firmy, [usunięte przez moderatora]

genek

Pracowałem i powiem tak; płacą regularnie ale [usunięte przez moderatora] jak się upomniałem o pieniądze za nadlidżbowe godziny to mi brame pokazali!

zelwa

[usunięte przez moderatora] Jak by mogli to zajechali nas by na całego z te pieniondze marne.

adam

Fakt dziwna firma i nie będe się wypowiadał, nie polecam ich grzecznie mówiąc.

Agata Łódz

W łodzi nie lepiej i lepiej nie mówić co tam się wyrabia. [usunięte przez moderatora]

cecylia

Powiem tak nie polecam tej firmy i to co przeczytałam tu to prawda dosłownie,można było by jeszcze dodać więcej ale nie mam ochoty się denerwować,pracowałam tam na stanowisku i wiem co mówie.

xxx

cytajcie równiż opinie o DC-SYSTEM to powiązanane wirmy są i zdarza sie że kierownicy pracują dla obu firm bo to firma matka.

To napewno jakaś nawiedzona kierownik napisać tak tylko mogła i napewno sama prace po znajomości dostała i sama swoich znajomych wciskuje do firmy,jeśli nie mówić to już członków rodziny dawno zatrudniła! A ja potwierdzam to co moi poprzednicy napisali,firma nie godna polecenia[usunięte przez moderatora], ja dzięki bogu jeszcze do końca miesiąca i odchodze od nich.Ide do konkurencji gdzie zarobie więcej i pracować na człowieka który pracował ze mną tu a i dla tej samej kierownik która nie docenia swoich pracowników i ma zbyt wybujałą fantazje.

StaraaWiaraa#

Nieroby,pracować wam się nie chce tylko głupoty wypisujecie,za prace byście się wzieli!!!

Adam$

[usunięte przez moderatora] wirma nie godna zaufania!!!

Faktycznie firma nie godna zaufania i odradzam prace i spółprace z tą firmą

Aga

[usunięte przez moderatora] ,Fakt firma powiązana z dc-system,impel itp. Nie godna polecenia! Jeśli była bym kierownikiem i miała pensje 3750zł na czysto,do tego premie i prowizje,a do tego auto służbowe to tesz tak bym pisała,ale nie pisze bo szkoda mi tych ludzi co charują dla nas.

iga

[usunięte przez moderatora] Moja ocena to mniej niż zero-Nie polecam tej firmy!!!!!!!!!

Doris

W tej firmie nie dbaja o interesy firmy i swoich pracownikow. Dbaja o wlasne kieszenie i swoich znajomych ktorych tam zatrudniaja. Nie godna polecenia firma i zle tratkujacych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Orta System Sp. z o.o. - Wrocław

Orta System Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042