Status Nieruchomości

Opinie o Status Nieruchomości

adammm

Pracowałem w zasadzie we wszystkich większych firmach z tej branży w Warszawie i muszę powiedzieć że w Statusie pracuje się naprawdę dobrze. Kto robił w tym fachu wie jak bardzo zawistni są ludzie. Najgorsze jest to że wylewają kubeł pomyj na firmę a jak już się do nich przyjdzie i zapyta " Panie, co konkretnie jest nie tak?" to okazuje się że w zasadzie to nic, albo cośtam cośtam i że w sumie to Państwo nie są tacy źli tylko w internecie przeczytałem o was negatywne opinie. Sluchajcie, jeżeli firma od tylu lat jest na rynku i ciągle się powiększa to coś znaczy. Nie mówię tu tylko o Statusie. A internet robi swoje i można pisać wszystko bezkarnie. A jak ktoś woli wierzyć w bajki takie jak pisze Anna o jakiejs grupie przestępczej to niech sobie włączy sensacje XX wieku. Z pozdrowieniami dla tych którzy mają swój rozum.

Dorota K

Powiem szczerze, ze byłam zainteresowana oferta pracy. Ogłoszenie znalazłam na pracuj.pl poszłam na rozmowę, nie poznałam Pani Brodzik, chociaż zapytałam sie czy z ta Pańia bede miała rozmowy. Dostałam odpowiedz ze ta Pani od dwóch lat nie spotyka sie z kandydatami, tylko Pani Jola. Więc odetchnelam z ulga, bo przypomniał mi sie Twój wpis. Ale jednocześnie dotarło do mnie ze klamiesz bo jak mogłaś być na rozmowie z ta Pańia, skoro od dwóch lat nie zajmuje sie rekrutacja. Może byłaś ale dawno, ja odniosłem bardzo dobre wrażenie. Bardzo ładne biuro, duże, mili ludzie, rozmowa była przeprowadzona w sali konferencyjnej, kawa czy herbata :) chciałabym tam pracować ale mam za małe doświadczenie - mogłabym być asystentem :( wychodząc zobaczyłam mnóstwo wiszących referencji od wspólnot i innych instytucji. Nie mogę sie z Tobą zgodzić , mam inne wyobrażenie o tej firmie. Powiedzieli ze na przyszły rok - luty, marzec bedą szukać asystentów. Mam nadzieje ze zadzwonił.

J.S.

dali mi szansę, choć byłam zupełnie niedoświadczona. nauczyłam się w tej firmie wiele dobrego. świetni ludzie i bardzo dobra atmosfera. a przy tym 100% profesjonalizmu.

Judyta

Czy przypadkiem nie jesteś z konkurencyjnej firmy ? Na tym forum piszą albo byli albo przyszli pracownicy tej firmy. Ja byłam na rozmowie w tej firmie, Pani (usunięte przez administratora),zadala mnostwo pytan, preszlam test - szukam pracy jako stażysta, nie mogę sie zgodzić z tym co wypisujesz. Czytałam to juz wcześniej o tej firmie i powiem tak szczerze - same kłamstwa. Szkoda tylko ze to forum juz nie jest takie jakie było .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Administrator - Zarządca nieruchomości w firmie Status Nieruchomości? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
eryk

u Nas na osiedlu też zarządza Status ale mieszkańcy są zadowoleni z ich usług, ponieważ w firmei pracują kompetentni ludzie, jeśli potrzebujemy pomocy to status robi wszytsko zęby nam pomóc, jelsi trzeba rozwiążać jakiś problem to tez od razu udajemy się do nich bo wiadomo zę Nam pomogą.

agata

status zarządzą moim osiedlem już około 2,5 roku i do tej pory nie było na nich żadnych skarg. O każdych zmianach, inwestycjach czy remontach powiadamiają. Zawsze też można zgłosić przecież sprzeciw. Poza tym sami pracownicy są zawsze uprzejmi. Niedawno postawili też u nas nowy plac zabaw dla dzieciaków.

Marzena41

Ehh ile ludzie, tyle opinii. Trzeba wziąć pod uwagę, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i zrobi wszystko, by obsmarować nawet porządną firmę. Co do Statusu, osobiście nie miałam do czynienia, wiem natomiast, że syn znajomej podjął u nich staż, a szmat czasu szukał pracy. Złapał bakcyla i został w branży.

Julita

Pracowalam w firmie Status prawie 2 lata, odeszlam z tego zawodu. Przez jednego z mieszkańców straciłam dziecko gdy sie na mnie rzucił z rekami. Nienawidze tej wspólnoty Debowy Park. Słyszałam ze firma Status odeszła od nich - bardzo dobra decyzja. Co do firmy bardzo dobrze mi sie pracowowalo z panią dyrektor, zawsze miała czas dla swoich pracownikow, zawsze powiedziała miłe słowa, nawet jak ktoś już tracił zapał , ona zawsze była podporą. Byli jednak tacy pracownicy co oszukiwali i nas kolegów i pracodawców, przykro było na to patrzeć, a pózniej dziwili sie ze zostali zwolnieni. Teraz mam 4 letnia dziewczynkę i nie wrócę już do tego zawodu, mieszkańcy są strasznie, potrafią zniszczyć komuś życie. Julita

bylypracownik

ja tam nie narzekam. Pracowałem w SNM ponad dwa lata, odszedłem w zgodzie z powodu przeprowadzki do innego miasta. było naprawdę przyjemnie.

mieszkaniec

Tak, potwierdzam jako osoba stykająca się permanentnie z pracownikami tej firmy. Kwalifikacje trzeba mieć wysokie. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

PracownikOdLat

Fajnie wylewać swoje żale pod anonimem i bez konkretów, brawo ;) Ja pracuję w SNM od kilku dobrych lat, i wiecie co - jeśli znacie się na pracy, wykonujecie ją rzetelnie, i nie boicie się wziąć odpowiedzialności za swoje błędy, to spokojnie starajcie się o pracę u nas. Ale jeśli też jesteście typem ludzi(jak powyżej), którzy uważają, że pieniądze dostaję się za nic nie robienie i nieumiejętność rozwiązania jakiegokolwiek problemu, to nie warto próbować. A jeśli chodzi o nasze zarządzanie.... no cóż, nie będę komentował frustracji ludzi, którzy potrafią pobić i zwyzywać administratora, i których zachowanie rozpatruje sąd. "mieszkańcu", jeżeli chcesz poprawy, to napisz o co chodzi, a nie rzucasz ogólnikami ;) bo obrażanie ludzi w internecie bez konkretów jest głupie i dziecinne ;)

lala

Status jest OK. Ubiegając się u Nich o pracę trzeba być pewnym swoich kwalifikacji, bo pracuje u Nich tylko doświadczona kadra i wszelkie ukryte braki szybko wychodzą na światło dzienne.

Co za reklama! Dobrze by bylo gdyby to byla jeszcze prawda.

Zostaw merytoryczną opinię o Status Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Status Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Status Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Status Nieruchomości?

Status Nieruchomości