Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.

Opinie o Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.

Paulina

@JZ nigdy nie ma pewności jak nie widzimy numeru IP czy to jest ta sama osoba. A możesz powiedzieć dlaczego Ty jesteś zadowolona z pracy w Statusie Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.? W jaki sposób firma docenia Twoją pracę? Czy jest to jakaś premia, podwyżką czy może jakieś benefity?

Paulina

@anonim powiedz dokładnie o atmosferze i braku możliwości rozwoju. To są bardzo ważne informacje dla osób poszukujących pracy. Czy ktoś ma podobne odczucia związane z pracą w Status Nieruchomości Mieszkaniowe?

JZ
@Paulina 28.08.2017 08:38

Paulina czy ty nie widzisz ze "anonim" i post powyżej "ojojojkk" to sa to dwa takie same posty, identyczne, więc pisze jedna osoba w ilu postaciach ? Ja pracuje w Statusie w dziale księgowości i nie przypominam sobie aby była jakaś kierowniczka działu. Miałam nie pisać bo zaraz ktoś powie, ze pewnie mi za to płacą - ale dwa posty to wielka bzdura. Jak widać nawet nie wiedzą jaka jest struktura firmy, czyli nie pracowali w firmie - Wymyślone, tylko po co ludzie to robią. Ja pracuje ok roku i jestem zadowolona, jak człowiek chce pracować i robić to solidnie to każda firma to docenia.

Paulina

@anonim mówisz, że w firmie nie ma jakiejkolwiek możliwości rozwoju?

ala

anonim' licza sie tak naprawde umejetnosci i dowiswiadczenie, jezeli byles ambitny i dobry to moze ktos ze stalych pracownikow poczuł się zagrozony ze kogoś wygryziesz?

iwona
@ala 01.09.2016 13:24

tak się wypowiada były pracownik tej firmy

pracowałam w tej firmie w księgowości. Praca na ilość nie na jakość. Kierowniczka działu księgowości dwu ulicowa. Trochę chaos tam panuje, brak możliwości rozwoju. Atmosfera taka sobie. Kierownictwo "czyje się bardzo ważne i patrzą na Ciebie z góry"

ojojojkk

BD

Miła atmosfera oraz profesjonalizm jest wielkim atutem tej firmy . Jako były pracownik polecam .

Były Pracownik

Praca w tej firmie dużo uczy i daje sporo doświadczenia . Polecam wszystkim tego pracodawcę .

Kowalska

W branży zarządzania nieruchomościami rotacje administratorów są duże, więc jest sporo takich, którzy pracowali we wszystkich większych firmach na rynku. Mnie zdarzyło się pracować w Statusie ponad 2 lata - od asystenta po samodzielnego administratora. Praca ciężka, ale atmosfera w firmie naprawdę dobra. Miło wspominam. Jeśli ktoś spyta, czemu w związku z tym zmieniłam - odpowiem krótko - to praca dla emocjonalnych twardzieli. Zmieniłam po prostu branżę. Ale jak ktoś lubi pracę z ludźmi, z niemilknącym telefonem i tysiącem maili dziennie - polecam.

do Marion

Ta firma niczego nie sprzedaje i nie wynajmuje. Ludziska siedzą w tym internecie, ale żeby chociaż poczytać ze zrozumieniem, to nie. Ale do komentowania pierwsi.

lion

Delno, chyba ci się epoki pomyliły. To w PRL-u zawali ciepłe posadki, w których się nie narobiłeś. Nie wiem, czy znasz specyfikę pracy administratora, ale w niej musisz się bardzo przejmować. Stabilność i dobra płaca zależy w dużej mierze od tego, czy jesteś sumienny i pracowity. Jeżeli zarząd wspólnoty jest zadowolony z twojej pracy, to firma która cię zatrudnia, na pewno będzie chciała z tobą długo współpracować i dobrze ci zapłaci. A jak się będziesz obijał i robił fuszery, to wylecisz, zanim się obejrzysz. Poza tym administrator powinien być komunikatywny, a to chyba nie jest twoja mocna strona, bo na dobrą sprawę nie wiem, po co tu piszesz. Starałeś/ starasz się o pracę w Statusie?

z_zarząduWM

A no właśnie, mieszkańcy oceniają firmę przez pryzmat administratora właśnie i nie ma się co dziwić, bo z nim najczęściej się ma do czynienia. Pozostaje mi współczuć, że Wam się trafił ktoś bez charyzmy. My mamy szczęście do bardzo kreatywnego, młodego administratora, który sam wychodzi z inicjatywą i któremu się dużo chce. I piszę to dlatego, bo dobre słowo za dobrą pracę się należy. A nie tylko wylewanie żalów (tych uzasadnionych i tych mniej).

Mieszkaniec

Ja mogę ocenić Status przez pryzmat osoby wytypowanej do administrowania naszym budynkiem. Niestety niewiele da się załatwić, nigdy nie ma czasu na rozmowę, po wszystko trzeba kilka razy wydzwaniać, odsyła do zarządu wspólnoty która tak samo olewa mieszkańców. Jest niesłowna, nie ma wiedzy, nie potrafi podjąć decyzji ani załatwić sprawy. Wszystko na przeczekanie, może klientowi się odechce, może się zmęczy i odpuści. PS. faktycznie niektóre wpisy brzmią jakby sobie sami wpisywali poematy pochwalne co moim zdaniem potwierdza ich słabość.

z_zarząduWM

Masz rację z jednym, mieszkanko, wiele złego we wspólnotach dzieje się z winy samych mieszkańców, którzy nie interesują się sprawami wspólnoty. Do tego stopnia, że nawet nie chcą przyjść raz do roku na zebranie i dowiedzieć się, jak ich pieniądze są wydatkowane. Nieprzegłosowane uchwały przez rok? Pewnie dlatego, że mieszkańcy mają gdzieś karty, które się im dostarcza. Wiem coś o tym, bo jestem w zarządzie swojej wspólnoty i na głowie trzeba stawać, by zebrać wymagane podpisy. A co do samej firmy Status, to tu akurat się z Tobą nie zgodzę. Świetnie administrują, dzielą się cenną wiedzą i szybko reagują na zgłoszenia mieszkańców.

mieszkaniec

Nie pracuję w firmie Status, więc co do warunków pracy się nie będę wypowiadać, bo ich nie znam. Ale mieszkam na jednym z osiedli kiedyś zarządzanych przez Status. Panowie z zarządu wspólnoty, czyli moi sąsiedzi - niestety, tak bardzo chcieli wywalić tę firmę i odciąć od zarządzania, opowiadali jak to firma kradnie, wypisywali o Statusie opinie na forach i udało im się odwołać firmę, bo ludzie uwierzyli, A wiecie co się potem stało? Zarząd wspólnoty wyprowadził kilkadziesiąt tysięcy kasy z konta wspólnoty. Po to było szkalowanie Statusa i odwoływanie, żeby mogli się nakraść i żeby ich nikt nie kontrolował. Nie wierzcie oszołomom i hejterom, bo oni mają niecne plany. Status pewnie przebolał stratę jednej wspólnoty, ale mieszkańcy tej wspólnoty długo jeszcze się za swoją głupotę nie pozbierają - tyczy się to też mnie.

ex-banderii

Wydoili i co poszli do Sadu ? bo gdyby ktoś mi tak wydoił tyle pieniędzy to raczej głupi by nie poszedł. Wierzysz w takie cuda, firma istnieje 15 lat na rynku zarządzania i jak widzę żaden zarząd czy wspólnota nie pochwaliła się wyrokiem sadu. ludzie są bezczelni.

Bartek

A ja znam Panią Iwone Brodzik - nie z rekrutacji, ale prowadzi u nas wykłady z zarządzania. Super babka, aż trudno uwierzyć co tu sie wypisuje. Studenci są zadowoleni, zawsze ma dla nas czas, prowadzi zajęcia na luzie, coraz wiecej osob zapisuje sie do niej. Jejku a może są dwie takie Panie ? Ja chcialbym z nią pracować i chyba nie tylko ja :)

adammm

Pracowałem w zasadzie we wszystkich większych firmach z tej branży w Warszawie i muszę powiedzieć że w Statusie pracuje się naprawdę dobrze. Kto robił w tym fachu wie jak bardzo zawistni są ludzie. Najgorsze jest to że wylewają kubeł pomyj na firmę a jak już się do nich przyjdzie i zapyta " Panie, co konkretnie jest nie tak?" to okazuje się że w zasadzie to nic, albo cośtam cośtam i że w sumie to Państwo nie są tacy źli tylko w internecie przeczytałem o was negatywne opinie. Sluchajcie, jeżeli firma od tylu lat jest na rynku i ciągle się powiększa to coś znaczy. Nie mówię tu tylko o Statusie. A internet robi swoje i można pisać wszystko bezkarnie. A jak ktoś woli wierzyć w bajki takie jak pisze Anna o jakiejs grupie przestępczej to niech sobie włączy sensacje XX wieku. Z pozdrowieniami dla tych którzy mają swój rozum.

Dorota K

Powiem szczerze, ze byłam zainteresowana oferta pracy. Ogłoszenie znalazłam na pracuj.pl poszłam na rozmowę, nie poznałam Pani Brodzik, chociaż zapytałam sie czy z ta Pańia bede miała rozmowy. Dostałam odpowiedz ze ta Pani od dwóch lat nie spotyka sie z kandydatami, tylko Pani Jola. Więc odetchnelam z ulga, bo przypomniał mi sie Twój wpis. Ale jednocześnie dotarło do mnie ze klamiesz bo jak mogłaś być na rozmowie z ta Pańia, skoro od dwóch lat nie zajmuje sie rekrutacja. Może byłaś ale dawno, ja odniosłem bardzo dobre wrażenie. Bardzo ładne biuro, duże, mili ludzie, rozmowa była przeprowadzona w sali konferencyjnej, kawa czy herbata :) chciałabym tam pracować ale mam za małe doświadczenie - mogłabym być asystentem :( wychodząc zobaczyłam mnóstwo wiszących referencji od wspólnot i innych instytucji. Nie mogę sie z Tobą zgodzić , mam inne wyobrażenie o tej firmie. Powiedzieli ze na przyszły rok - luty, marzec bedą szukać asystentów. Mam nadzieje ze zadzwonił.

J.S.

dali mi szansę, choć byłam zupełnie niedoświadczona. nauczyłam się w tej firmie wiele dobrego. świetni ludzie i bardzo dobra atmosfera. a przy tym 100% profesjonalizmu.

Judyta

Czy przypadkiem nie jesteś z konkurencyjnej firmy ? Na tym forum piszą albo byli albo przyszli pracownicy tej firmy. Ja byłam na rozmowie w tej firmie, Pani (usunięte przez administratora),zadala mnostwo pytan, preszlam test - szukam pracy jako stażysta, nie mogę sie zgodzić z tym co wypisujesz. Czytałam to juz wcześniej o tej firmie i powiem tak szczerze - same kłamstwa. Szkoda tylko ze to forum juz nie jest takie jakie było .

eryk

u Nas na osiedlu też zarządza Status ale mieszkańcy są zadowoleni z ich usług, ponieważ w firmei pracują kompetentni ludzie, jeśli potrzebujemy pomocy to status robi wszytsko zęby nam pomóc, jelsi trzeba rozwiążać jakiś problem to tez od razu udajemy się do nich bo wiadomo zę Nam pomogą.

agata

status zarządzą moim osiedlem już około 2,5 roku i do tej pory nie było na nich żadnych skarg. O każdych zmianach, inwestycjach czy remontach powiadamiają. Zawsze też można zgłosić przecież sprzeciw. Poza tym sami pracownicy są zawsze uprzejmi. Niedawno postawili też u nas nowy plac zabaw dla dzieciaków.

Marzena41

Ehh ile ludzie, tyle opinii. Trzeba wziąć pod uwagę, że zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony i zrobi wszystko, by obsmarować nawet porządną firmę. Co do Statusu, osobiście nie miałam do czynienia, wiem natomiast, że syn znajomej podjął u nich staż, a szmat czasu szukał pracy. Złapał bakcyla i został w branży.

Julita

Pracowalam w firmie Status prawie 2 lata, odeszlam z tego zawodu. Przez jednego z mieszkańców straciłam dziecko gdy sie na mnie rzucił z rekami. Nienawidze tej wspólnoty Debowy Park. Słyszałam ze firma Status odeszła od nich - bardzo dobra decyzja. Co do firmy bardzo dobrze mi sie pracowowalo z panią dyrektor, zawsze miała czas dla swoich pracownikow, zawsze powiedziała miłe słowa, nawet jak ktoś już tracił zapał , ona zawsze była podporą. Byli jednak tacy pracownicy co oszukiwali i nas kolegów i pracodawców, przykro było na to patrzeć, a pózniej dziwili sie ze zostali zwolnieni. Teraz mam 4 letnia dziewczynkę i nie wrócę już do tego zawodu, mieszkańcy są strasznie, potrafią zniszczyć komuś życie. Julita

bylypracownik

ja tam nie narzekam. Pracowałem w SNM ponad dwa lata, odszedłem w zgodzie z powodu przeprowadzki do innego miasta. było naprawdę przyjemnie.

mieszkaniec

Tak, potwierdzam jako osoba stykająca się permanentnie z pracownikami tej firmy. Kwalifikacje trzeba mieć wysokie. (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

PracownikOdLat

Fajnie wylewać swoje żale pod anonimem i bez konkretów, brawo ;) Ja pracuję w SNM od kilku dobrych lat, i wiecie co - jeśli znacie się na pracy, wykonujecie ją rzetelnie, i nie boicie się wziąć odpowiedzialności za swoje błędy, to spokojnie starajcie się o pracę u nas. Ale jeśli też jesteście typem ludzi(jak powyżej), którzy uważają, że pieniądze dostaję się za nic nie robienie i nieumiejętność rozwiązania jakiegokolwiek problemu, to nie warto próbować. A jeśli chodzi o nasze zarządzanie.... no cóż, nie będę komentował frustracji ludzi, którzy potrafią pobić i zwyzywać administratora, i których zachowanie rozpatruje sąd. "mieszkańcu", jeżeli chcesz poprawy, to napisz o co chodzi, a nie rzucasz ogólnikami ;) bo obrażanie ludzi w internecie bez konkretów jest głupie i dziecinne ;)

lala

Status jest OK. Ubiegając się u Nich o pracę trzeba być pewnym swoich kwalifikacji, bo pracuje u Nich tylko doświadczona kadra i wszelkie ukryte braki szybko wychodzą na światło dzienne.

Co za reklama! Dobrze by bylo gdyby to byla jeszcze prawda.

Zostaw opinię o Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Status Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.