Opinie o Auchan Polska w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auchan Polska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Polska w Bydgoszcz

Justyna

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację do pracy w biurze? Jakie mają wymagania na starcie?

Paulina

@Zniesmaczony, dziękuję za Twoją odpowiedź. Dobrze, że za nadgodziny przysługuje odbiór wolnych dni, bo z tego, co widziałam, w różnych firmach różnie to bywa. @grzegorz wozniak, czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w Auchan? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w tym miejscu.

Jacek

Czy tylko narzekać potraficie? Praca do lekkich może nie należy ale nie jest źle!!!

Nie polecam tam jest taka integracja personelu że żony już nie mam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auchan Polska spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
grzegorz wozniak

nie polecam tego pracodawcy

Paulina

@MICHAŁ JANKA, rozumiem, że możesz mieć negatywne zdanie na temat pracy w Auchan, ale stosuj się proszę do zasad naszego regulaminu - na forum obowiązują określone zasady i zabronione jest na przykład używanie obraźliwych słów (https://www.gowork.pl/regulamin). @Zniesmaczony, czy jest możliwa negocjacja warunków? Nadgodziny w ogóle nie są możliwe, czy po prostu nie są płatne?

Zniesmaczony
@Paulina

Nadgodziny płatne sa niemozliwe. Za dodatkowy czas dostajesz wolne. Co do negocjacji warunków raczej wątpię. Tu wiecznie ktos przychodzi i odchodzi.

Zniesmaczony

Praca jak praca ale zarobki porażka. Na start trzy miesiące bez premii na reke 1550zl. Po tych miesiacach moze dostaniesz 1750zl na czysto. Nadgodzin platnych w tym markecie nie ma. Jak chcesz zarobic to nie tu.

Gutek

Może nie jest zbyt przyjemnie słuchać krytykę ale prawda jest taka jak napisał @Ewik. Praca jak praca, firma spoko i tyle.

Ewik

Pracowałam parę lat wstecz w Auchan ze względuna stan zdrowia zrezygnowałam sama nikt mnie nie wywalił !!!!!!!!!!! w obecnej chwili ponownie wysłałam CV do Auchan i zaproponowano mi ponownie rozmowę kwalifikacyjną z czego jestem bardzo zadowolona !!!!! moi drodzy to o czymś świadczy że wracam do pracy właśnie do Auchan - moje zdanie jest takie jak ktoś chce pracować to bedzie pracował a przysłowie mówi ZŁEJ BALETNICY PRZESZKADZA RĄBEK U SPÓDNICY !!!!!!!!!! No niestety marketymają specyficzny charakter pracy . Nikt nikomu nie karze pracować w markecie można z miotłą polatać !!!!!!!!!!

Paulina

Zapoznaliście się z wywiadem z Auchan? Znajdziecie go pod linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,814991,wywiad-dorota-patejko Co Was szczególnie zaciekawiło?

Kaja

Auchan Polska w Bydgoszczy, nie cieszy sie najlepsza opinia. Praca za minimalna krajowa, umowy na cwierc etatu, wymagania jak z kosmosu, zatrudnianie tylko na swieta, a po swietach do smietnika..... trafiasz do PUP, albo na garnuszek rodzicow! Nie polecam, wrecz odradzam wszystkim aplikujacym i szukajacym pracy!

Ola

Skoro nie wierzysz zapraszamy do Auchan najlepiej samemu sie przekonać masz racje, ogłoszenia mamy non stop to tez o czymś świadczy a zapewniam Cię nie to ze firma rozwija sie :)

ktoś

Co wy piszecie za bzdury praca w auchanie jest czysta i uczciwa praca. Wynagrodzenie co miesiac socjal premie a stawka wcale nie najnizsza przynajmniej kasjerzy maja na calym etacie ponad 2000 brutto ktory markiet da takie warunki jak ten auchan??? Jak dla mnie to najlepsza firma handlowa w calej pl...nie bez powodu ludzie pracuja juz tam ze 14 lat....

Ona
@ktoś

To widocznie tobie wystarczy te 2000 brutto czyli 1500 na rękę kpina jakaś nic wiecej ja tez tam pracuje pare lat i wiem

Ona

Dokładnie to całe nasze biuro to porażka totalna pomiatają nami problemy jak ma sie inny odcień spodni a same noszą co chca, teraz to już nikt nie chce tam przyjść do pracy jeszcze ulotki każą kasjerkom rozdawać i zachęcać do pracy ja nigdy nic dobrego nie powiem. A skoro nie ma kasjerek to moze tak pobrać pieniądze i usiąść na kasie co??? Byłoby nam lżej a i klienci zadowoleni. No ale po co przecież to menadżerki panie z biura ha ha ha

jojko

Mi sie udalo i mam caly etat w Auchan na kasie a mialam 1/2 etatu w Real 1300brutto plus premia.Real mi zaproponowal przejscie na caly.Skorzystalam i nie narzekam mam 2600brutto z premia w Auchan.Teraz to calych nie daja czasem 7/8etatu dla wybranych.Caly etat w systemie duo 4h kasa i 4h dzial wtedy stawka wychodzi 2050brutto a po 6mies. dodatek w postaci premii uznaniowej.Szybko z tego zrezygnowali bo duzo osob sie zwolnilo,albo przenosilo sie na dzialy.A sa sklepy gdzie kasjerow brakuje i chetnych brak.Jak sie pojawia to po dniu pracy znikaja.Ogolnie Auchan myslal,ze ludzi znajdzie a jest w bledzie.Kazde odejscie stalego pracownika to cios.Ostatnio Auchan chodzi po blokach i rozdaje ulotki z ofertami pracy.Maja problem i to jaki ogloszen o prace maja duzo.Gdybym miala isc do pracy w Auchan to napewno nie.Rynek pracy jest tak wielki,ze ofert pracy nie brakuje.Mlodzi juz Auchan omijaja szerokim lukiem.Praca za marne pieniadze to juz nie te czasy.

An15

A pokaż mi kasjerka na całym etacie w Auchan......

Rychie

Ja pracuję w dziale produkcyjnym od ponad 5 lat. Jedyne co mi dolega, to brak większych ruchów płacowych. Na pewno jest to dobra praca dla młodych celem zdobycia doświadczenia. Mimo wszystko co piszecie powyżej plusy są takie, że od pierwszego dnia masz umowę o pracę, pensja zawsze na czas, a nawet wcześniej i nie jest to najniższa krajowa tylko ciut więcej. Co prawda premie pozostawiają wiele do życzenia, i kryteria są strasznie wygórowane (aby jej nie dostać).Należy również pamiętać że zatrudniając się w firmie o takim profilu zatrudniającej setki pracowników ta pensja zawsze będzie na takim samym poziomie czyli najniższa plus około 20% w zależności od stanowiska. A mówienie że "w Biedronce" zarabiają więcej to... W Biedronce za to wszyscy robią wszystko, a tu masz swój odcinek pracy i za niego odpowiadasz. Jeśli się rozchorujesz przypadkiem - nie stracisz za to pracy. Dodatkowo jeszcze pakiet socjalny, ubezpieczenia, benefity. Jak ktoś nie ma wygórowanych potrzeb finansowych to polecam.

sage

"hej wiecie co szukają pracownika na taki i taki dział" no próbuj dalej, ale tutaj jest miejsce na opinie o firmie.

nick

Dziwne, że w każdej sekcji auchan pojawił się komentarz dotyczący tego, że staż płatny i że wolne miejsca są. Jak nic próba poprawy wizerunku przez ludzi z auchan.

polak maly

Ponad 6% bezrobocie, mówi to Pani coś?

powodzenia w pracy w Auchan, popracujesz zobaczysz jak jest, prowadzą nabory częste to o czymś świadczy, interesuje ciebie praca na 1/4 etatu za najniższą z możliwych stawek? powodzenia i nie mów że Auchan to dobry pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Polska - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Auchan Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auchan Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Auchan Polska?

Kandydaci do pracy w Auchan Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Auchan Polska