Art Bud Artur Moszkowski

Poznań

Opinie o Art Bud Artur Moszkowski

Stak

Wiesz co, ja nie wiem @czekol czy to może być w ogóle prawda, znasz życie pewnei lepiej niż nie jeden z nas i wiesz doskonale jak ludzie lubią ściemniać, zwłaszcza jeśli mówimy o takich rzeczach jak firma, która przecież nie każdemu musi pasować, no trudno

czolg

Ja np. bylem umowiony z nimi na spotkanie do 16 sierpnia, ale w Koszalinie ;p To sa zwykli naciagacze. Chodzilo o glupie 5zl niby na rzecz ubezpieczenia, a teraz jeszcze 3 tysiace chwilowki do splaty. Ale na szczescie juz moje dane sa bezpieczne.

naamahn

Bo to oszuści internetowi wyłudzający dane osobowe! Zgłoś sprawe na policji i sprawdz czy masz tak jak ja konto założone przez nich w meritum bank!!!

Spinacz2000sc

WItam, Poszukuje osób, które 18 sierpnia powinny rozpocząć szkolenie w tej firmie na stanowisku kierowcy. Praca i szkolenie miały być w katowicach lecz niestety pracodawca nie odpowiada.

Zostaw opinię o Art Bud Artur Moszkowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Bud Artur Moszkowski