Art Bud Artur Moszkowski

Poznań

Art Bud Artur Moszkowski

Opinie o Art Bud Artur Moszkowski

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marek

@PW ale mówisz o firmie Art Bud Artur Moszkowski? W jaki sposób wyłudzono od Ciebie dane osobowe? To faktyczne przestępstwo. Czy ktoś inny znalazł się w podobnej sytuacji? Dajcie znać, jak to może wyglądać w praktyce - to bardzo ważne dla każdego, kto chciałby teraz wysłać swoje cv dla celów rekrutacyjnych.

PW
@Marek 11.05.2018 12:55

Znalazłem info w internecie o pracy jako kierowca. Po kontakcie tel. przesłałem skan DO i Prawa jazdy....( wiem wiem naiwnie) Dostałem mailowo opieczętowaną umowę o pracę. Po podesłaniu umowy "pracodawca" chciał nr konta...ale żeby nie było pomyłki...prosił o przesłanie 1gr...( wiem wiem-naiwny jestem). Otworzyli na mnie konto w mbanku ( sam się tym przelewem uwiarygodniłem). pÓŹNIEJ JESZCZE W KILKU BANKACH. Sprawa trwałą długo, nawet byłem w niej oskarżony -o udział w zorganizowanej grupie przestępczej... Do dziś ( 5lat) pojawiają się czasem wierzyciele, którzy chcą kasę...na szczęście mam zgłoszenie na policję, umożenie sprawy itp... Właściciel tej firmy odsiaduje wyrok. Sprawcy oszustwa w które mnie wciągnięto działali na "jego konto". Policja nic nie wykryła. Sprawę zamknięto.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy podobnie jest w Art Bud Artur Moszkowski? Dajcie znać, co o tym sądzicie. W ten sposób możecie ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Dawno nikt z pracowników Art Bud Artur Moszkowski nic nie pisał o niej. Może czas najwyższy to nadrobić. Czy powiesz coś o swoich wrażeniach związanych z nią

PW
@Administrator 22.02.2018 10:35

Ode mnie wyłudzili dane osobowe, założyli konto w Meritum bank...i jazda z chwilówkami.. :( Na szczęście w porę zgłosiłem się na policję! Pomimo to sprawa już mi się ciągnie 4 lata... Właściciel firmy siedzi w kiciu. Ktoś inny na jego konto rzeźbi... ;) Nie bądźcie naiwni! Uważajcie na swoje dane osobowe!

Stak

Wiesz co, ja nie wiem @czekol czy to może być w ogóle prawda, znasz życie pewnei lepiej niż nie jeden z nas i wiesz doskonale jak ludzie lubią ściemniać, zwłaszcza jeśli mówimy o takich rzeczach jak firma, która przecież nie każdemu musi pasować, no trudno

czolg

Ja np. bylem umowiony z nimi na spotkanie do 16 sierpnia, ale w Koszalinie ;p To sa zwykli naciagacze. Chodzilo o glupie 5zl niby na rzecz ubezpieczenia, a teraz jeszcze 3 tysiace chwilowki do splaty. Ale na szczescie juz moje dane sa bezpieczne.

naamahn

Bo to oszuści internetowi wyłudzający dane osobowe! Zgłoś sprawe na policji i sprawdz czy masz tak jak ja konto założone przez nich w meritum bank!!!

Spinacz2000sc

WItam, Poszukuje osób, które 18 sierpnia powinny rozpocząć szkolenie w tej firmie na stanowisku kierowcy. Praca i szkolenie miały być w katowicach lecz niestety pracodawca nie odpowiada.

Zostaw opinię o Art Bud Artur Moszkowski - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Art Bud Artur Moszkowski