Opinie o Asg Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Asg Bydgoszcz Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Asg Bydgoszcz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asg Bydgoszcz Sp. z o.o. w Bydgoszcz

bolo

a ile można zarobić jako brygadzista??

Pipi

Jeden wielki (usunięte przez administratora) się robi okazuje się ,że kobiety ,które wrócił z urlopów macierzyńskich nie są specjalnie mile widziene.Podobno wg szefa produkcji (usunięte przez administratora) nie sa wydajnymi pracownikami.Tylko dlatego,ze w miedzy czasie opiekowaly sie dzieckiem i mialy troche opieki.Aha i jeszcze ciezkie przewinienie bo chodza tylko na 2 zmiany!Same zakazy i nakazy!!Kamery na DD bo może ktos "minute " bedzie stal bez pracy!!Atmosfera nie do zniesienia.

Ludzie, źle wam? Nikt silą was tu sila nie trzyma, zawsze jest lepiej tam gdzie nas nie ma. Pracowalam w wielu firmach - i o zgrozo - na produkcji bylo duzo gorzej - mimo, że firma lepiej stala, a o premii moglam jedynie pomarzyc. Tutaj po ludzku traktują czlowieka i o dziwo - można zglaszac swoje pomysly.. Jak macie lepsze pomysly na uzdrowienie firmy - to czemu ich nie przedstawicie? Najlepiej jest tylko krytykować.

tomek g.

dobrze że nie załapałem się na tą nieprzemyślaną czteroszajsobrygadówkę bo z tego co widzę ile jest roboty to mnie już nie dosięgnie a tamci muszą się jeszcze trochę pomęczyć zanim szanowny wielki kierownik odłoży dumę na bok i stwierdzi że popełnił błąd i zrobi normalne zmiany... ;-) jaja sobie robią z kiedyś poważnej firmy... jedno wielkie kumoterstwo...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Asg Bydgoszcz Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Sprzedawca - kasjer wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
stefan batory

masz moje imię i nazwisko cwaniaczku z pks-u... ciekawe czy ta kaja to Twoje prawdziwe...?! z tym nowym systemem premiowania to mogli się wstrzymać do 1 kwietnia... jaja sobie z pracowników robi (usunięte przez administratora) myśląc że na te grosze wszyscy się od razu rzucą... :-) mógł dać po 10% podwyższenie norm i 1% premii:-) czterobrygadówka to super pomysł tylko szkoda że nie wypalił... pozdrawiam kochanych wspaniałomyślnych kierowników i wesołego alleluja życzę;-)

kaja

Skoro jesteście tacy ważni dlaczego nie podajecie swoich imon.Ludzie zal mi Was,jak chcecie idzcie na kuronia a nie piszcie bzdur

kaja

uwazam ,ze Wallu jest super.zawsze do powiedzenia maja Ci ,którzy sie nie wykazują,w koncu kieras traktuje ludzi równo i chwała mu zato.Pamiętajcie docenia sie ludzi pracowitych .Pozdro i weżcie sie do pracy

sam sie wall

Nie kieras tylko brygadzista ^^

^^

acha ;} ciekawa jestem czy nowa brygada wypali

wall się

no i co z tymi planami poprawy sytuacji w firmie? Bo póki co to widze że potym jakże ważnym i bardzo drogim opexsie wszystko się pierdoli. Porobili same zakazy, ludzie czują sie zaszczuci i na dodatek wymyslili plan działań dyscyplinarnych. Może odrazu zwolnijcie połowę ludzi a nie straszycie tylko. Podobno po opeksie miało sie pracować lepiej a jest gorzej... Zakład schodzi na psy...A kierownik produkcji wszędzie chce mieć swoich pracowników ( z poprzedniego zakładu). Bez kitu zarząd i kierownictwo zrobili (usunięte przez administratora) z zakładu pracy. I pomyśleć, że przed(usunięte przez administratora) z nikim nie było problemu i nikt się nie skarżył...aha! (usunięte przez administratora)

mloda

i jeszcze jedna ma wade sa babki ktore mysla ze pozjadaly wszelkie rozumy swiata zamiast zwrocic delikatnie uwage awanturuja sie ;/ kiedy my ciezko pracowalysmy np. we dwie kiedy jedna w ciezkim stanie zaslabla zal ; tez stala pracownica my to jestesmy na widelcu bo jestesmy nowe a one .. cos (usunięte przez administratora) moga na nas delikatnie zrzucic wine ;/ wiec nie radze nikomu ufac bo cokolwiek powiesz moze sie odwrocic przeciwko tobie ;/

Mala G

czasami to tak gdybac ale prawda jest taka malo kasy duzo (usunięte przez administratora) : zyciowa madrosc moi kochani ... Ci co sa kierownikami , brygadzistami to malo (usunięte przez administratora) a lepiej zarobia prawda jest taka zgodzcie się ze mną ..nie ma sprawiedliwosci ..nawet nie wiem ile bede odkladala na slub ale pewnie ladnie ;/

xxx

co do kolegi który pisze o brygadzistach. wątpie czy chciałbyś mieć taką odpowiedzialność jaką mają oni. Ty sie skaleczysz w palec... a oni muszą pisać raporty wyjaśnienia itp. jeżeli coś ci sie stanie to pierwsze slowa jakie są,,,, a gdzie byl brygadzista...

ala

hej a czy oni nadal szukaja ludzi? bo niewidzialam ich ogloszen w necie

ktos

Popieram kolezanke ktura napisala ze o podwyrzkach mozna pomazyc,uciac stawki brygadzistom kturzy nic nie robia a jest takich brygadzistow paru z ruznych dzialow.Powiem wprost JAKA PLACA TAKA PRACA.

Marysia

Witam, Nie do końca jest tak jak tu piszą o BDA. Pracuję tutaj już kilka lat. Może i nie jest idealnie ale przynajmniej stabilnie. Firma ma perspektywy rozwoju. Z mojego punktu widzenia szaraczka, widać że dużo się zmienia ale jak każde zmiany aby były wprowadzone poprawnie trzeba czasu. Sama się czasami denerwuję, że coś trwa wieki ale ta druga strona, Kierownik lub Zarząd ma też swoje cele. Do końca nie wiem z czym tak naprawdę on walczy. Może codziennie ma opier..ol, że wydajność jest słaba. My z naszego punktu widzenia wydaje się, że to takie łatwe i że wszystko można załatwić a może tak rzeczywiście nie jest. Dlatego niektóre osądy moim zdaniem są nieodpowiednie i krzywdzące. OPEX - na razie dużo mówią o tym programie, ktoś pracuje nad czymś (pewnie kosztuje ten cały projekt). Ja im jednak dam szansę i chcę aby mi udowodnili i pokazali co zrobili. Zobaczymy. Nie chcę nikogo bronić ale przede wszystkim trzeba dać szansę Kierownikom, programowi OPEX itp. Tak samo jak każdy z nas dostał szansę w BDA sprawdził się i został przyjęty tak ja dam szanse tym wszystkim zamianom w BDA, a później będę oceniać. (usunięte przez administratora)

loubega

Rzeczywiście porazka w szczegolnosci ta nowo zakupiona maszyna ktora teraz stoi jako zlom na dziale DOD. Ale co tam, szefostwo sobie to odbije na pracownikach nie dajac im podwyzek przez kilka lat aby sie zwrocilo te ponoc 50 tysiecy. Nie szanujecie pieniedzy firmy nie potraficie inwestowac. W szczegolnosci obecna inwestycja zwiazana z zakupieniem tej maszyny co teraz stoi na srodkowej sklejarce i co ona teraz bedzie tam tak stac? Dlaczego ta kwota nie zostala zainwestowana w podstawowe i na prawde potrzebne sprzety miedzy innymi za te 50 tysiecy bylo mozna kupic..... maszynke do spinania palet na foliarce poza tym powiem szczerze ze gdybym ja mial zajac sie inwestycjami to z pewnoscia po uprzednim rozlozeniu planow inwestycji oraz zaplanowaniu zakupienia odpowiedniego sprzetu znalazl bym bardziej przydatne inwestycje w sprzet ktory na prawde jest potrzebny na tym dziale. Poza tym twierdza Panstwo iz szukaja oszczednosci aby szef w usa nie stwierdzil czasami ze w Bydgoszczy Wall sie nie oplaca ale jak zamierzaja Panstwo szukac oszczednosci skoro powolujecie do zycia jakis OPEX? Po co oni, na mnozylo sie teraz dodatkowych zbednych stanowisk ktore za pewne sa slono oplacane a jesli nawet powstana oszczednosci to i tak ich Panstwo nie odczuja gdyz owe oszczednosci zamiast zostac zainwestowane w rozwoj firmy oraz w reklame celem poszukiwania nowych klientow to wydadza Panstwo owe oszczednosci na wyplacenie wynagrodzen osoba ktore zostaly do tego programu OPEX przydzielone. Szkoda ze boje sie troszke uchylic rabka tajemnicy o sobie ze wzglad na obawe przed zwolnieniem mnie, poniewaz na prawde byl bym gotowy rozplanowac Panstwa inwestycje madrzej oraz bardziej rozsadnie co przyczynilo by sie do lepszej dzialalnosci firmy oraz wprowadzeniem jej na bardziej realna droge ku utrzymaniu na rynku oraz obnizeniu strat. Poza tym zapominaja Panstwo o jednej waznej sprawie.... zadowolony pracownik to DOBRY PRACOWNIK i tutaj rowniez znalazl bym madre rozwiazanie w jaki sposob doprowadzic do tego aby pracownicy byli zadowoleni z pracy i z zarobkow a dzialania jakie bym przedsiewzial w firmie Wall BDA doprowadzily by do tego iz znalazly by sie pieniadze i na nowe inwestycje i na godniejsze wynagrodzenie w firmie. Dlaczego znalazl bym pieniadze na nowe inwestycje ? Poniewaz byly by one przemyslane i nie chybione. Dlaczego znalazl bym pieniadze na podwyzki dla pracownikow? Poniewaz madrze inwestujac mozna doprowadzic do zwiekszenia zyskow firmy a co za tym idzie znalezc pieniadze na to aby pracownik byl zadowolony ze swojej pracy oraz zarobkow. Niech Pamietaja Panstwo o tym iz pracownik jest ogniwem dzialania firmy oraz tego iz istnieje ona na rynku. Czasami szary burek jak za pewne o nas myslicie i nas nazywacie potrafi zauwazyc wiecej ni jezeli osoba na stanowisku na ktore sie tak na prawde nie nadaje poniewaz na prawde w naszej firmie Wall BDA jest wiele nie potrzebnych stanowisk co tylko obciaza portfel firmy i nie przyczynia sie do jej rozwoju prowadzac do tego ze stoi w miejscu a nawet sie cofa Dziekuje.

Ktoś

Kobieto co ty tam napisałaś o tych stawkach godzinowych? Logiczne ze osoby na wyższych stanowiskach wiecej zarabiają. No chyba że chodziło ci o nowo zatrudnionych ludzi na tym samym stanowisku to sie kutwa musze zgodzic. Pracuje tam od dwoch lat a kolo ktory pracuje ze mna od tygodnia zarabia wiecej, wtyki jak nic. Co do podwyżek to się zgodzic musze gniot jak (usunięte przez administratora) cytuję szefową"Przecież co roku podwyżek nie musi być". Szkoda tylko że życie staje się droższe w szczególności jak założyło sie rodzinę. Ale co tam szefostwo i kierownictwo ma to w (usunięte przez administratora) bo ma stałą pensję a szare mrówki mają w (usunięte przez administratora)..zwijam flaka do neupacka

mało znacząca osoba

Nie polecam tego zakładu dla osób, które chcą się zahaczyć na dłużej. Po dłuzszym obcowaniu stwierdziłam, że lepszą posadę dostają osoby po znajomości. Mało tego, stawkę godzinową mają wyższą niż osoby pracujące tam od kilku lat...żal...i porażka. AHA o podwyżkach zapomnijcie!

Zostaw merytoryczną opinię o Asg Bydgoszcz Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Asg Bydgoszcz Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 96 ocen.

Asg Bydgoszcz Sp. z o.o.