OPEN SERVICE JACEK OSOWSKI

Opinie o OPEN SERVICE JACEK OSOWSKI

Gag

Witam serdecznie! Bardzo chętnie podzieleni sie opinia na temat firmy(apteki),w której pracowałam.Najpierw warto sprawdzić,ilu kierowników było tu zatrudnionych od czasu jej powstania(6,7,8?).Samo w sobie powinno to już być zastanawiające.A ilu pracownikow(i jak często są"wymieniani"albo po prostu uciekają).Wlasciciele nie wywiązują sie z umowy,nie wypłacają wynagrodzenia i oszukują.Byly już nawet procesy sadowe.Nic dodać,nic ująć.

Zostaw opinię o OPEN SERVICE JACEK OSOWSKI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OPEN SERVICE JACEK OSOWSKI