Opinie o Jumi Sp. z o.o. w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jumi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jumi Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jumi Sp. z o.o. w Pabianice

Widzę, że firma szuka asystenta działu zakupów. Jakie panują warunki w firmie? Warto spróbować?

Szczerze odradzam "współpracy" z Jumi. Praca na stanowisku asystenckim to zwykłe nieporozumienie w tej firmie. Biorą ludzi z niewielkim lub nawet zerowym doświadczeniem zawodowym, oczekując wydajności i wiedzy pracowników z wieloletnim stażem. Jedyna różnica to oczywiście pensja, która jest zdecydowanie z tych niższych. O sensownym wdrożeniu i szkoleniach można oczywiście zapomnieć. Organizują tylko pseudoprofesjonalne warsztaty, które nie podnoszą kompetencji pracowników. Panuje tu straszny bałagan organizacyjny, a wszelkie reguły są pisane patykiem na wodzie. Strasznie utrudnia to pracę. W oczy rzuca się też olbrzymia rotacja (jak na małą firmę). Wielu nowych pracowników jest zwalnianych po niedługim czasie, co tylko pokazuje jakość i skuteczność rekrutacji w tym miejscu.

Maria

Jeśli mowa o wysokości wynagrodzenia, to od razu trzeba powiedzieć, że jest to kwestia raczej indywidualna - dla niektórych osób zarobki w Jumi mogą przecież odpowiadać. Wiem, że szukają tam teraz Asystenta Działu Zakupów. Wiesz może, jaki jest zakres obowiązków takiego pracownika?

@Maria

Jeśli utrzymuje Cię partner albo rodzice to faktycznie, od biedy mogą odpowiadać.

Dodać trzeba że na lepsze stanowisko niema szans jak niemasz znajomości i dlatego są na tych stanowiskach takie osoby co wymagają wiedzy pracowników

@.

Dokładnie. Praktycznie wszyscy specjaliści to osoby, które są tam zasiedzone od lat, więc szanse na awans są bardzo niskie. W dodatku strasznie rotują asystentami.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jumi Sp. z o.o.?

Bartek

Potworzyły się małe grupki obgadują innych jeden na drugiego kabluje i poniża

szczęśliwa była pracownica

źle

Czy w Jumi Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

antek123

Brak jakiegokolwiek "socjalu" - typu bony, paczki...ale za to jest organizowana wigilia firmowa.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jumi Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. zakupów.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Julia

Czy możesz mi ktoś powiedzieć, jak wygląda praca w biurze? Czy tam również panuje zła atmosfera jak na magazynie?

@Julia

Być może warto nastawić się pozytywnie? Jest szansa, że atmosfera będzie zupełnie inna od tej, którą tu opisywano. Czy planujesz samemu się przekonać, jak wygląda praca w firmie? Złożyłeś już swoją aplikacje?

Julia
@Julita

Aplikacja nie została jeszcze złożna. Chciałabym się przekonać, jednak po tych wszystkich komentarzach mam mieszane uczucia.

@Julia

Właśnie dla takich osób jak Ty powstało to forum. Warto analizować wszelkie opinie, które pojawią się w serwisie. To zrozumiałe, że pojawią się tu także skrajne komentarze, jednak na pewno uda Ci się na ich podstawie wyrobić sobie wstępną opinie na temat pracy w firmie. Koniecznie podziel się z nami informacjami, czy zdecydowałaś się złożyć aplikacje.

@nick
@Julita

"Pojawiają się skrajne komentarze"??? 99% komentarzy jest negatywnych, wręcz przestrzegających przed pracą w tej firmie. Pracowałam tam i mogę powiedzieć, że zgadzam się z nimi w całej rozciągłości. Tracisz tam godność i człowieczeństwo. Nie polecam nikomu zarówno ze względu na panującą atmosferę, warunki jak i żenujące zarobki.

@@nick

Na forum jest niewiele komentarzy, które w rzetelny sposób opisują warunki pracy w firmie. Każą opinię - niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna, czy też negatywna - warto odpowiednio uargumentować. Jeśli chcesz przedstawić nam kilka informacji na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób merytoryczny. Dzięki takim wypowiedziom, użytkownik będzie mógł samodzielnie podjąć decyzje na temat tego, czy chce zatrudnić się w firmie, czy też nie.

Potencjalny pracownik
@Julita

Przepraszam, ale co dla Ciebie jest niemerytocznego w wypowiedzi Twojego przedmówcy? Możesz przestać stosować szablony w swoich wypowiedziach?

@Potencjalny pracownik

Dyskutowanie akurat o tej kwestii nie ma tu najmniejszego sensu. Na to forum wchodzą bowiem osoby realnie zainteresowane podjęciem pracy w Jumi, co oznacza, iż Twoja wypowiedź powinna być skupiona jedynie na panujących w tej firmie warunkach pracy. Widziałam, że poszukują teraz Specjalisty ds. Zakupów / Kupca. Czy według Ciebie trzeba mieć duże doświadczenia na w/w stanowisku, by z powodzeniem zostać zatrudnionym w Jumi? Tylko proszę Cię o kulturalną odpowiedź.

Potencjalny pracownik
@Maria

Kulturalnie odpowiem, zresztą jak i uprzednio, że nie odpowiem. Radzę natomiast, by Pani przeczytała to co napisała i dwukrotnie przeanalizowała, jeśli to ma do czegoś prowadzić i być pomocne dla innych, bo niestety nie jest.

@Potencjalny pracownik

Rozumiem, że nie chcesz ze mną dyskutować. Ale jeszcze raz pragnę Ci przypomnieć, iż wchodzą tu Ci, którzy chcieliby zaczerpnąć wiedzy o tym pracodawcy i warto byłoby im w tym pomóc. Dlaczego zatem nie chcesz tego zrobić? Jumi w chwili obecnej poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów / Kupca oraz magazyniera. Są w stanie zaoferować między innymi umowę o pracę, a także stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie. Zainteresowani? Jeśli tak, to odsyłam Was na ich stronę, na której znajdziecie bardziej szczegółowe informacje: http://www.jumi.com.pl/kariera.php I co o tym powiecie? Wygląda zachęcająco?

@Maria

Są w stanie zaoferować miedzy innymi umowę o pracę. Kurcze.. Świetnie ???? Dodatkowo dywanik i pretensje, gdy nie odebrałeś telefonu np w weekend, wieczorem. Wieczne pretensje o wszystko. A jeżeli zaczniesz podawać pomysły, w celu ulepszenia procesów, to jesteś spławiony. Atmosfera pracy okropna. Odradzam wszystkim.

Były.pracownik

Trudno się z tym nie zgodzić. Szczególnie w kwestii kierownictwa. Prostactwo i słoma z butów, (usunięte przez administratora) rozkradające firmę,która gdyby nie oni,może nawet miałaby potencjał. Kiedyś wspierani przez pracowników z Ukrainy, teraz omijani przez nich szerokim łukiem. Panie Prezesie może czas się przyjrzeć kadrze.......

xyz
@Były.pracownik

Prawda jest taka, że ryba psuje się od głowy, więc prezes jest sam sobie winny. Firma nie bez powodu ma opinię jednego z gorszych pracodawców w Pabianicach. Wszechobecny bałagan i nastawienie na tanią siłę roboczą. Rotacja pracowników jest przerażająca, a to chyba najlepszy dowód, że za dobrze się tam nie dzieje. Radzę omijać szerokim łukiem.

Strong
@Były.pracownik

Gdyby nie Ukraina to ta firma dawno przestała by istnieć. Najgorsze jest kolesiostwo. Bo albo (usunięte przez administratora) albo się opierdalasz. Nie mówiąc o temperaturze zimą w namiotach.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Jumi Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilia jest dniem wolnym od pracy w Jumi

Mario

Od dwóch dni próbuje się dodzwonić do firmy Jumi w sprawie reklamacji fotela geimingowego lecz niestety zero odzewu.

Były pracownik.

Dzień dobry. A jak wygląda praca w obecnym czasie w Jumi. Czy można pracować zdalnie ? To będzie trudny czas dla firmy. Targi w Quangzhou pewnie będą odwołane. Ale wierzę, że właściciel firmy już wcześniej zrezygnował z wyjazdu pracowników do Chin, dbając o swój zespół. Pozdrawiam, Były pracownik.

Igor

@Damian Burger A to ciekawe co napisałeś bo bardzo dużo osób potwierdziło, że firma jest dobrym pracodawcą. Konkurencja?

@Igor

Wiele osób też potwierdza, że to chyba najgorsze miejsce do pracy w Pabianicach. Zarobki, warunki pracy (usunięte przez administratora). Dla mnie nieporozumienie.

Roy Batty

(usunięte przez administratora) prawdopodobnie jest to najgorszy zakład pracy w Pabianicach, prawa pracownika i człowieka nawet są tam łamane regularnie, była to moja ostatnia praca w Polsce przed wylotem i nigdy nie zapomnę tego diabelskiego pomiotu,, tam można być zadowolonym tylko jako klient. Dziwię się że ludzie do dziś pozwalają się tak gnoić tam, bo to głównie wina pracowników jest, że dają zielone światło na to wszystko co tam się dzieje i jedynie się zwalniają zamiast reagować wspólnie, no ale co zrobić jaki naród taki kraj i rzeczywistość w której żyją.

Benek

Jakie warunki i wynagrodzenie w biurze? Składałem cv na asystenta sprzedazy.

Justyna

(usunięte przez administratora)praca w warunkach uwłaczających,piszę tutaj o namiotach ,praca przy -14° badź +38° z najniższą krajową,pracownik traktowany jak gówno,osoby na wyższych stanowiskach nie mają pojęcia o kierowaniem czymkolwiek,biura niekompetentne, ciągłe problemy ze wszystkim,donosicielstwo na każdym kroku,nie wiem po co są szkolenia bhp jeśli niczego się nie przestrzega,żart nie firma, gdzie inspekcja pracy ??

Przemysław
@Justyna

Rzeczywiście tak wyglądają warunki pracy w firmie Jumi? Ktoś mógłby to potwierdzić? Jeżeli tak jest, to ciekawi mnie, czy pracodawca zapewnia odpowiednią odzież ochronną zatrudnionym osobom? W przypadku trudnych warunków jest to ważna informacja dla przyszłych kandydatów.

Sebastian

Witam. Czy ktoś był bądź jest stażystą w Jumi i może coś powiedzieć więcej o obowiązkach? Czy wyjazd do Chin jako stażysta jest możliwy?

@Sebastian

Wspomniałeś o kwestii, która może być bardzo interesująca dla potencjalnych kandydatów na staż. Od czasu Twojej wypowiedzi minęły dwa miesiące. Czy powiesz nam, jak potoczyła się Twoja kariera zawodowa? Czy zdecydowałeś się podjąć staż właśnie w Jumi?

Gall anonim

Serdeczne pozdrowienia świąteczne i podziękowania za przedłużenie umowy mojej kobiecie ktora straciła dwa lata wychowawczego Moje sugestie dla Jumi Sp. z o.o.: Przedłużanie umowy

Julita

Nie da się ukryć, że wiele firm dąży do tego by utrzymać wspominane wysokie standardy. Jak rozumiem, nie popierasz niepochlebnych opinii na temat firmy? Jakie jest Twoje zdanie na temat warunków pracy w tym miejscu? Koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Sprawiedliwa

Nie polecam żadnemu cywilizowanemu człowiekowi pracy w Jumi. Ta firma to dzika dżungla i nie mam tu na myśli warunkow pracy, bo warunki są całkiem nieźle tylko aby tam przetrwać trzeba być pozbawionym wyższych uczuć albo być herkulesem i człowiekiem silnym niczym i twardym niczym stał a i czasem to nie wystarcza...Pozdrawiam gorąco pracowników Jumi. Moje sugestie dla Jumi Sp. z o.o.: Każdy człowiek ma swoją osobowość i liczy się jak bardzo jest wytrwały w swoich postanowieniach. Dziękuję. Lubię atmosferę w Jumi Sp. z o.o. za: Współzawodnictwo w pracy.

Julita

@każdy następny dzień jest gors, czy aby na pewno jest aż tak źle? Może nie warto zakładać czarnego scenariusza? Nastawienie do pracy też ma wpływ na jej przebieg i warto mieć to na uwadze. @Adam, nie ma idealnych firm i niemal zawsze są plusy i minusy danej pracy. Jak jest według Ciebie w tym przypadku? Czy możesz podpowiedzieć nam jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Twoją odpowiedź.

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Czasami przychodzi gorszy moment.

każdy następny dzień jest gors
@Adam

każdy następny dzień jest gorszy niż poprzedni

Polen

Niestety mnóstwo ogłoszeń nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. - Atrakcyjne wynagrodzenie 8-10zł/h to łamanie prawa nie ma takiej stawki najniższa to 10,30zł netto -Elastyczny grafik z dzisiaj na jutro nie może być elastyczny - Godziny pracy więcej niż 8 w dodatku liczone jak zwykłe - Szefostwo fury komóry sprzęt w firmie używany bez osłon Trzeba mieć znajomości w krajowych urzędach żeby w ten sposób prowadzić działalność, ale sami jesteśmy sobie winni jaki naród taki kraj. Dobra firma po prostu nie musi się ogłaszać.

Zostaw merytoryczną opinię o Jumi Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w Jumi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jumi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jumi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jumi Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 57 ocen.
  • świętokrzyska 13
    95-200 Pabianice