Sadia holand

Neede

Opinie o Sadia holand

Maksior

Proces rekrutacji jest bardzo spoko, kilka pytań, rozmów

ANONIM

SADIA HOLLAND IN NEEDE--- F I N I S H !!!!!!!!!!!!

tenfelka - 2009-08-08 21:31:20 Hej Basiu van Osteroom nie masz pojecia o czy ty mowisz. Troszke wziely Cie emocje, bo to co piszesz nie jest prawda. To ze polak do polaka jest swinia to nie zalezy od zakladu lecz od mentalnosci czlowieka, polakow, gdzie kolwiek bedziesz pracowac zawsze bede polacy swinie, czy piszac o tej firmie w takis psob nie zrobic czegos przypadkiem zlego ze zostalas wyrzucona, kazdy wie kto tam pracowal gdy opuszczalas ten zaklad, co bylo powodem. Mowiac ze tam sie nie da pracowac to jest naprawde dziwne bo od lutego po tym zapewne dla ciebie wielki wydarzeniu jakie nastapilo, wiesz o czym mowie, prawie jest tam stala kadra ludzi, ktorzy nie zmieniaja sie jak rekawiczki, co niby sugerujesz ze tak zle jest w Sadii, oj bladzisz dzeiwczyno, bladzisz. Ja pracuje tam i nie narzekam, atmosfera jest mila i ludzie nie sa dla siebie tacy jak ty to opisujesz. Zegnam i prosze nastepnym razem napisac cala prawde. ...ze zostalas wyrzucona, kazdy wie kto tam pracowal gdy opuszczalas ten zaklad, co bylo powodem... No wlasnie kazdy wie ze to byla prywatna sprawa ktora nie powinna byc uzyta w firmie... . ...Mowiac ze tam sie nie da pracowac to jest naprawde dziwne bo od lutego po tym zapewne dla ciebie wielki wydarzeniu jakie nastapilo, wiesz o czym mowie...,ta sprawa nie ma nic wspolnego z tym o czym ja pisalam... ...Ja pracuje tam i nie narzekam, atmosfera jest mila i ludzie nie sa dla siebie tacy jak ty to opisujesz... Hm ciekawe, ze znam ludzi i rozmawiam z ludzmi ktorzy tam pracuja i jest ich wiecej niz ty, i sa inne opinie na ten temat... Ty zapewne masz poprostu za duze mniemanie o sobie!!!!

Taki Sobie Ktos!

Zgadzam sie calkowicie z pania B.V.O i to zlaszcza na 2 zmianie!

barabara

jesli ktos pracowal tam 2 lata temu to nie moze powiedziec o tej firmie zle, napewno polecilabym tam pracowac... ale teraz jest tam gorzej... moge tylko powiedziec , ze"polak polaka traktuje jak smiecia"... teraz liczy sie nie jak kto pracuje ale jak kto komu wlazi w tylek...

Odradzam prace w tym zakładzie

Zostaw opinię o Sadia holand - Neede

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sadia holand