Dro-Konsult Sp. z o.o.

Opinie o Dro-Konsult Sp. z o.o.

Sylvi

pozdrawiam niektórych pracowników z Dro. Pozytywne emocje. Jedni pisza o załodze a inni narzekają.

erf
użytkownik zarejestrowany

@swed z tego co ja kojarze to nie ma na chwile obecna raczej szansa na zatrudnienie u nich po prostu pewnie maja jakas tam swoja stala i zgrana zaloge i nie ptorzebuja nikogo nowego raczej do pracy :)

Z kim się "Oleksy" na głowę pozamieniałeś skoro piszesz takie głupoty o tej Firmie. Drokonsult nigdy nie działał w branży architektonicznej i nigdy nie zatrudniał architektów. Firma i jej prezes to jeden wielki przekręt.

Zaległe zobowiązania wobec 41 jeden podmiotów w tym pracowników!!!! Do tej pory nie uregulowane pomimo prawomocnych wyroków sądowych. Ponadto sprawa u Prokuratora za wyprowadzenie pieniędzy ze spółki wraz z dokonaniem cesji na inny podmiot. To cały obraz spółki Drokonsult.

kc

Podobno nabrali robot i ludzi im brakuje, a ze ogloszen nie ma? Moze sie boja, ze ludzie ich zasypia ofertami.

praca

Witam, A wie ktoś gdzie obecnie mieści się firma? i potrzebował bym jakiś nr tel. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Ciekawy Świata

I jak rozmowa poszła? Dostałeś się?

hr

Warunki były spoko, wykwalifikowana kadra, dobra atmosfera. Nie ma co wypytywać, wal śmiało do firmy na rozmowe a wynagrodzenie wiadomo - kwestia indywidualna.

jolanta
@hr 23.03.2015, 08:48

opinia hr to 100% ściema! ta firma wisi gigantyczne pieniądze bylym pracownikom i podwykonawcom np. na stronie radio olsztyn znajdziecie ciekawe nagranie dotyczące podwykonawcy-geodety, który robił mapy lub podziały na dw527. Jolanto co ty za dużo wolnego masz czasu? a może za darmo internet? zamiast glaskac wyliniałego lisa krzysia kup se psa Ringo tym razem. z kolei opinia internauty kc (inicjały kak prezes) - smiechu warte. prezes manager co na przepisach się znał. zero pojęcia. ale gadke miał dobrze skreconą. Sama dałam się nabrać tyle razy. Drokonsult masz szczęście ze te opinie które w bardzo humorystyczny sposób były napisane na tej stronie zniknęły.

bub
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli by rzeczywiście był problem z wynagrodzeniem to myślicie, że ludzie by w czymś takim dalej uczestniczyli? Być może po prostu w Warszawie mieli chwilowy problem z zachowaniem przepływu gotówki i teraz w dro-konsult wszystko wróciło do normy? Nie widzę przeszkód, które jakoś jasno by odradzały podjęcie pracy u nich.

bankrut

Lol. Policeman: a Ty skąd ześ się urwał? Ktoś tam jeszcze pracuje? Ciekawe... To może jeszcze się doczekamy naszych pensji :D ? Istnieje chyba już tylko na papierze.

ada

kiedy idziemy na piwo i wkońcu się pogada i odpocznie wyjedzie gdzieś do pubu i zaszaleje-znikną problemy sztuczne nadane przez osoby, które same maja problem i zatruwają innym życie typu tego ci nie dam, tego nie możesz tego nie itp.(usunięte przez administratora)

do dramata

@dramat nie płacz. czy kiedy kolwiek Krzysiek oszukał kogo kolwiek? zresztą on teraz na prawdę nie ma hajsu. Jak będzie miał to odda. Zobaczysz Hahaha - zartuje!! on mnie też wycyckał na hajs. DO tej pory czekam i nic. Nie ma jak opiekujcze Państwo, które nie chroni obywateli tylko tych ...

dramat

Nikt juz nie zapłaci co niektórym minął termin do roszczeń od FŚ- 9m-ce Zaspokojeniu ze środków Funduszu podlegają należności główne (BEZ ODSETEK) z tytułu: wynagrodzenia za pracę, wynagrodzenia za czas niezawinionego przez pracownika przestoju, wynagrodzenia za czas niewykonywania pracy (zwolnienia od pracy), wynagrodzenia za czas innej usprawiedliwionej nieobecności w pracy, wynagrodzenia za czas niezdolności do pracy wskutek choroby (pierwsze 33 dni w roku), dodatku wyrównawczego, odprawy pieniężnej, odszkodowania za skrócenie okresu wypowiedzenia, ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany urlop wypoczynkowy należnego za rok kalendarzowy, w którym ustał stosunek pracy Świadczenia wymienione w pkt 1- 4 podlegają zaspokojeniu, za okres nie dłuższy niż 3 miesiące poprzedzające dzień wystąpienia niewypłacalności pracodawcy albo za okres nie dłuższy niż 3 miesiące poprzedzające ustanie stosunku pracy, jeżeli ustanie stosunku pracy przypada w czasie nie dłuższym niż 9 miesięcy poprzedzających dzień wystąpienia niewypłacalności pracodawcy. (usunięte przez administratora)

jak kupic domene

jak kupić domene?

doktor

komornik wyplaca po 30 zł. jest pieknie, a krzysztof smieje mi sie w gebe. nice

lepszy

ja slyszalem lepsze: 1 kiedy czarny zaplaci zalegle pensje? odp: nigdy hahahaha 2 a tak serio to kiedy (usunięte przez administratora)zaplaci? odp: za dwa tygodnie hahahaha 3 a ak serio serio to czemu do tej pory nie zaplacil? odp: bo byly strzaly z boku hahaha 4 a tak najseryjniej jak tylko sie da to kiedy bedzie lepiej? odp: wkrótce ma czarny ma portfel zamówień buahahahaha Król Ezop ze swoją królową tłustych włosów spodziwają się potomka..... Gratulacje od wszystkich pracowników!!!!

on-jest-piekny

słyszałem dobry kawał: słowo czar....go droższe od pieniędzy hahahah

opinia-o-krzysiu

czlowieku honoru, jak przystalo na bylego wojskowego, plac swoje dlugi!

Zostaw opinię o Dro-Konsult Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dro-Konsult Sp. z o.o.