Patryk Kopeć

Szczecin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Patryk Kopeć
3 3 6 1

Opinie o Patryk Kopeć

Oszukana

Pan Kopeć miał świadczyć usługę wymiany szyb w oknach połaciowych. Wymiana pierwszej partii przebiegła tylko z małymi problemami- przekładany termin z powodu nieobecności pomocnika. W końcu pojawił się sam i samodzielnie wymienił szyby w oknach połaciowych. Niestety nie wymienił uszczelek. Przy umawianiu się na następną partię pojawiły się spore problemy. Kilka razy nie pojawiał się na umówiony termin, nie było kontaktu. Wziął zaliczkę na szyby, które potłukły się w transporcie. W końcu szyby znalazły się u nas ale nie zostały wymienione. Bardzo trudno było się z nim skontaktować, nie pojawił się w umówionych terminach. Jego pomocnik skontaktował się z nami wyjaśniając, że pan Kopeć na b. trudną sytuację osobistą i stwierdził , że sam wykona usługę. Niestety sam nie pojawił się w umówionym terminie i teraz żaden nie odbiera telefonu. Jedno wielkie oszustwo!

Zostaw opinię o Patryk Kopeć - Szczecin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patryk Kopeć