Harmomix polska

Wrocław

Opinie o Harmomix polska

witel

widzę, że do tej pory nie ma żadnych ofert pracy..jak w nowym roku, szykujecie coś?

Michael_angelo

Dzisiaj skończyłem przygotowanie do rozpoczęcia pracy. Zapowiada sie, ze firma godna polecenia. Przyznam sie, ze na początku wydało mi sie aż dziwne, ze wszyscy tak mili i ogólnie inaczej niż w dotychczasowych pracach. Rozmowa profesjonalna, wszystko sie sprawdziło, szkolenie tez do przejścia, produkt przyznam robi wrażenie na żywo. Zaczynam co prawda ale narazie 5+. Polecam

nowy1234

Witam, Zgadzam sie z kolegami wyżej firma jak najbardziej godna polecenia, także nie ma na co czekać tylko wybrać sie na rozmowę :)

Edi

Angielska firma Harmomix Electronics Co. od prawie 20 lat działa na rynkach światowych. W Polsce odział Harmomix Polska daje dużo możliwości. Gorąco polecam pracę w firmie jako pracownik z 4 letnim stażem. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Harmomix polska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harmomix polska