Mebelplast S.A. Salon Meblowy

Reszel

Mebelplast S.A. Salon Meblowy

Opinie o Mebelplast S.A. Salon Meblowy

anonik

Dno.Pracowałam tam kilka lat i jedyne czego się dorobiłam to nerwicy i garba na plecach od dźwigania mebli. Właściciel to osoba z zaburzeniami psychicznymi,pracownicy z centrali to donosiciele. Zarobki to zapomoga, a nie pensja.

Zostaw opinię o Mebelplast S.A. Salon Meblowy - Reszel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mebelplast S.A. Salon Meblowy