Wydawnictwo Bauer,Drukarnia w Ciechanowie

Ciechanów

Opinie o Wydawnictwo Bauer,Drukarnia w Ciechanowie

manik

no tak, w Ciechnowie jest tylko drukartnia, a oddziały nawet w USA

adam

A ja poszukuje pracy.Ci co maja prace niezrozumieja co znaczy pozostac bezrobotnym.Jesli nie podoba sie komus to ja chetnie zatrudnie sie na jego miejsce.

Radzę unikać tej firmy.Zła atmosfera tworzona przez dyrekcję.Kiepskie płace wbrew obiegowej opinji,polityka oszczędzania na wszystkim i za wszelką cenę,a najlepiej na pracowniku.

Nie polecam pracy w DRUKARNI BAUER, [usunięte przez moderatora] pracownik jest nikim dla dyrekcji.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Bauer,Drukarnia w Ciechanowie - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Bauer,Drukarnia w Ciechanowie