EnergySun 2014

Leszno

Opinie o EnergySun 2014

mus

Na pewno jest szansa na jakieś wyższe wynagrodzenie, bo zawsze dochodzą do tego odpowiednie jeszcze premie czy urozmaicone benefity. Ale czy wypłata pojawia się o czasie? Nie ukrywam, że dobrze by było znaleźć u nich pracę, bo doświadczenie jest dość cenne.

To zwykły oszust, nie dajcie się nabrać na jego miłe gadanie bo na końcu i tak was oszuka !!! Ja pracowałem u niego ponad miesiąc... ludzi traktował jak zwierzęta byle robili na niego... srał zaliczkami po 50 euro tygodniowo a po zakończonej robocie czyli po ponad miesiącu pracy dał 300 euro a resztę powiedział że po odbiorach. Miał na to 14 dni roboczych, mineło pare miesięcy a pieniedzy nadal nie było. Telefony odbierał ale twierdził że było dużo poprawek i jeszcze przelewu nie dostał ! oczywiście to była ściema, sprawdziłem tego gościa i wiem że jego pseudo firma działa na takiej zasadzie " na każdą robotę nowa ekipa " jednych oszuka bierze następnych !!! Ja długi długi czas walczyłem o odzyskanie pieniędzy, dostałem ale znacznie mniej niż powinienem.

poo

Czy ktoś pracował w tej firmie za granicą prosze o odpowiedż

Zostaw opinię o EnergySun 2014 - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EnergySun 2014