Kapropol Sp. z o.o. Kompleksowa Realizacja Oznakowania Dróg i Ulic

Piaseczno

Opinie o Kapropol Sp. z o.o. Kompleksowa Realizacja Oznakowania Dróg i Ulic

Edyta

@kubbik a skąd masz takie informacje? Chciałbyś pracować w Kapropol Sp. z o.o. Kompleksowa Realizacja Oznakowania Dróg i Ulic? Może ktoś powiedzieć co aktualnie dzieje się w tej firmie?

kubbik

wydaje mi się, że teraz coraz cześciej czy ratusze czy inne firmy korzystają z ich usług, bo naparwde na drogach jest potrzebne nowe oświetlenie no i wszystko to co było do tej pory też według mnie trzeva zmodernizować, a chyba cenowo też nie wychodzi to źle?

krzych

czytałem , że przy Budowie mostu półocnego Kapropolowi nie zostały wypłacone pieniądze od głównego inwestora i firmy za to odpowiedzialnej. Czy ta sprawa się w końcu rozwiązała czy też firma została całkiem na lodzie ? bo jeśli tak to chyba pracownicy nie byli zadowoleni z braku wypłat co było pewnie tego konsekwencją...

xx

A ty [usunięte przez moderatora] jakie masz podstawowe,[usunięte przez moderatora]

Nor

Erfin - 2012-05-07 22:05:58 popieram tego ktory pisal u gory. na pieniadze czeka sie miesiacami, zanizaja stawki oszukuja, ciagle tam sie wszyscy zwalniaja, a co do uprawinien na te samochody ktorymi jezdza buhhahaha smiech na sali, nawet bezdomny moze tam kierowac hdsami a czym zajmuje się [usunięte przez moderatora]

DAF

Taki sam z ciebie detektyw, jak mechanik ty BALASIE bez wykształcenia !!

detektyw

DAF jesteś jedyny który pracował 8 miesięcy ,to tak jak byś się podpisał swoim nazwiskiem.

DAF

[usunięte przez moderatora] nie firma kierownicy nawet studiów nie maja hahaha

Mc.Donald

kolego też tam pracowałem w zeszłym roku ale od jakiegoś czasu widzę że stodoła jest pusta. myślałem że zbankrutowali ..? wtedy płacili całkiem nieźle tylko z opóznieniem a widze że tu piszą o nich nieciekawe rzeczy, a ten o którym wspominasz to psychiczny gość, pracowałem z nim na autostradzie, był operatorem hds. on jest upośledzony, podobno zatrudnili go bo to rodzina jednego z prezesów ...? pracuje teraz w podobnej firmie i wypłaty są ok w terminie i są przyjęcia. jak ktoś zainteresowany niech da znać : [usunięte przez moderatora]

black.jack

Pacowałem w Kapropolu do maja. Nigdy nie dostałem wypłaty na czas. Musiałem straszyć tego całego prezesa sądem żeby w ogóle cokolwiek odzyskać. Co do prezesa i kierowników - to mafia. Doprowadzili do upadku tej firmy. A ten [usunięte przez moderatora] od transportu to dopiero idiota. Wszystkim się podobno chwali że zainwestował kupę kasy w kapropol i dzięki niemu jeszcze nie ogłosili upadłości, a tak naprawdę to prezes z magazynierem i jednym z kierowników nabrali na niego kredytów i go [usunięte przez moderatora] ! To cyrk !! Nikomu nie polecam bo nic tam nie zarobi !!

kierownik

Firma na wysokim poziomie dla ludzi inteligentnych i wysoka kulturą osobistą.Niestety z powodu braku odpowiednich fachowców zmuszona została do zatrudnienia osób niepełnosprawne intelektualnie które musiały odejść ponieważ nie radziły sobie z prostymi czynnościami.

DAF

Ja pracowalem tam 8 miesiecy obiecywali kokosy nigdy nie dostałem akordu nawet gdy sie zwolniłem gdy szedłes po zaliczke patrzyli sie w biurze jak na [usunięte przez moderatora] kierowników 5 najlepszy jest mechanik [usunięte przez moderatora] ktory nic nie umie zrobic tylko prowadzi do serwisu te samochody. Pracujesz nie raz i po 17 godzin za sama podstawie praktycznie ktorej nigdy i tak nie dostałem w czasie 10 tylko jakos tak 20

Erfin

Tintin

Co to za opinia? Większego syfu niz w tej firmie swiat nie widzial. wykorzystuja ludzi,nie placa !!!!!, nie maja uprawnien. Uciekac jak najdalej !!!!!!!!

Ta opinia nie jest od przyszłego pracownika! Ludzie tu zwalniają się po dwóch miesiącach pracy.Skąd taka opinia? Kpiny!

Zostaw opinię o Kapropol Sp. z o.o. Kompleksowa Realizacja Oznakowania Dróg i Ulic - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapropol Sp. z o.o. Kompleksowa Realizacja Oznakowania Dróg i Ulic