Indrob Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jarosław Pawliński Centrala

Konin

Opinie o Indrob Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jarosław Pawliński Centrala

GALL

JAK JEST NAJPROŚCIEJ ZWOLNIĆ PRACOWNIKA Z FIRMY ULTRAFOOD BEZ ZBĘDNYCH KOSZTÓW ZE STRONY PRACODAWCY? BANALNIE PROSTE.WYSTARCZY PRACOWNIKA Z KILKUNASTOLETNIM STAŻEM PRACY PRZENIEŚĆ DO ODDZIAŁU ODDALONEGO O 135 KM.(PRACOWNIK NIE POSIADA PRAWA JAZDY I SAMOCHODU)NIEŹLE CO?PEWNIE PROŚCIEJ JEST ZATRUDNIĆ NOWEGO PRACOWNIKA ZA 1500 ZŁ, A "STAREGO" DZIĘKI KTÓREMU W DUŻYM STOPNIU FIRMA SIĘ ROZWIJAŁA KOPNĄĆ W TYŁEK. TAK JUŻ POSTĘPOWANO Z WIELOMA PRACOWNIKAMI ZE WSZYSTKICH FILLI. TAK WŁAŚNIE POSTĘPUJĄ FIRMY, KTÓRE W DODATKU OTRZYMUJĄ NAGRODY I WYRÓŻNIENIA - PRACODAWCA ROKU ITP. PIERDOŁY. ŚNIECH PRZEZ ŁZY

Zostaw opinię o Indrob Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jarosław Pawliński Centrala - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indrob Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Jarosław Pawliński Centrala