Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska

Łomianki

Opinie o Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska

Paulina

@majka - młoda żonka bardzo dziękujemy za Twoją opinię. To dobrze, że jesteś zadowolona z usług Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska. A co możecie napisać o Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska pod kątem pracodawcy?

Mic

Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska mam dobre doświadczenia z tą firmą, nic nie poradzi się chyba na negatywne opinie, ale powiem tylko tyle, że zdecydowanie mimo wszystko polecam prace tutaj od już, jest dobra i nigdy nie zawodzi, naprawdę warto.

majka - młoda żonka

Bryza - kocham was za moją suknię ślubną - dobra pralnia w Łomiankach

konrad

najlepsza pralnia łomianki to bryza na wiślanej , dziękuję wam za profesjonalizm i super express

beata

pralnia Bryza Wiślana Łomianki

beata i piotr

najlepsza pralnia w Łomiankach to zdecydowanie ta na (usunięte przez administratora) w Auchan i Markpolu tragedia.

wojciech m.

najlepsza pralnia łomianki wiślana bryza - dziękuję za super ekspres

witek
@wojciech m. 25.04.2012 23:10
najlepsza pralnia łomianki wiślana bryza - dziękuję za super ekspres

potwierdzam

piotr

p o t w i e r d z a m , wielu moich znajomych jeździ do tej pralni specjalnie z w-wy

JACEK

Witam, jestem klientem od kilku lat i naprawdę wielki szacun dla włascicieli i pracowników. Personel zawsze uśmiechnięty i życzliwy i pełen profesjonalizmw wykonywaniu usługi. Dziękuję. Jacek

Zostaw opinię o Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska - Łomianki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bryza - Pralnia Chemiczna Edyta Ostrowska