Bibise Joanna Połońska

Łódź

Opinie o Bibise Joanna Połońska

jort

Wie ktoś z Was może gdzie szukać tej Pani strony internetowej czy może nie mają widzę tylko fb a chciałem dowiedzieć się czy mają jakieś aktualne oferty pracy cokolwiek o wynagrodzeniu czy umowie, pracuje ktoś może dla tej Pani i może coś powiedzieć na ten temat

ja

Praca jak każda inna ale szefowa masakra...wieczny buc, foch, i pretensje o to że słońce świeci...a żeby dostać kasę....uuuuuu....z kijem nie podchodź....

zuzkazuzka

Pani [usunięte przez moderatora] to przemądrzała rozwódka,która wyzywa się na pracownikach za każde swoje niepowodzenia. Nie wypłaca pensji. Szkoda gadać. Nigdy nie spotkałam się z taką nonszalancją. Oszukuje nie tylko pracowników. Wyzywa i klnie. Robi z ludzi niewolników. Nie polecam.

tajemniczy

Raz zadzwoniłem do tej firmy w sprawie pracy... i nie zapomnę jaka to była nie miła rozmowa, Pani bardzo niemiło i strasznie wyniosła

szwaczka

Może i warta była polecenia kilka lat temu , bo teraz można ją określić jako totalny niewypał . Kiepska praca a jeszcze gorsza płaca.

Zostaw opinię o Bibise Joanna Połońska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bibise Joanna Połońska