Dom Malucha Krakusek Alina Rusinek

Kraków

Opinie o Dom Malucha Krakusek Alina Rusinek

eryk

Widze, że u nich mają sporo dodatkowych zajęć jak np. język francuski i angielski, ćwiczenia mowy, rytmika z elementami tańca, plastyka, gimnastyka.

Marta

oj wiele-ale miłośc do dzieci prze de wszystkim:) wiele do życzenia:)

Anna

ta placówka pozostawia wiele do życzenia! a Pani która ja prowadzi jest oszustka ! chrońmy dziećmi przed takimi ludźmi

Opiekunka Maluszków

Przykro patrzeć na taki kłamliwy komentarz na temat opiekunek najmłodszej grupy:( Kochamy Nasze KRAKUSKOWE DZIECIACZKI, w ich bezpieczeństwo i wychowanie wkładamy całe swoje serce, a żeby czuły się tam tak dobrze jak czują się w Domu :)

Pani od Maluszków

Bardzo mi przykro, że dziewczyny zostałyście zwolnione jednak przykro mi niesamowicie, że dorosłe osoby, osoby wykształcone posuwacie się do robienia afer i mszczenia się na pozostałych pracownikach, którzy nie zostali zwolnieni. Jeśli chciałyście się dowartościować w sieci to gratulacje- podziwiam. Również mogłabym powiedzieć i napisać tutaj dużo, ale mam swoją godność i wyczucie sytuacji i w przeciwności do was nie cieszy mnie robienie sztucznych problemów, kłótni, awantur. Rozumiem jednak że jesteście wściekłe, że wasz plan, który realizowałyście abyśmy zostały zwolnione nie wyszedł. Kocham pracę z dziećmi, uwielbiam nasze dzieciaki, wszystkie!! Są cudowne i mają zapewnioną doskonałą opiekę. W pracę w Krakusku wkładam całe serce i proponuje Wam to na przyszłość.

mama-Daga

Opiekunki zmieniają sie, bo mają dosc płacenia w ratach i kłótni przez zazdrosne opiekunki od maluszków które przyczynają sie do odejścia Pań ze żłobka,zwłaszcza tych co nie daj Bóg radzą sobie dobrze albo są ładne:) zazdrosc i to że nie każdy ma łeb do interesu...jednak dziecka tam nie zapisze...wole mie cna razie nianie.

mamina

hmmmm nie wiem jak z pracującymi ale ciągle się zmieniają,a co do opieki to różnie ,ponoc płacone jest w ratach wynagrodzenie,a częste odchodzenie opiekunek jest nagminne?

Zostaw opinię o Dom Malucha Krakusek Alina Rusinek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dom Malucha Krakusek Alina Rusinek