BABY Design Group Sp.j. Puchała

Poczesna

Opinie o BABY Design Group Sp.j. Puchała

hela w opałach

wiesz co @duram prawda jest taka, że ze ile lud tyle opinii. Na kazdym stanbowisku bedziesz miał inne wynagrodzenie, wiadomo, że kierownik zarobi więcej, a jego podwładny mniej. Więc te 3000 zł na stanowisku podobno zastepcy kierownika można zarobić.

Asz
@hela w opałach 19.04.2016 18:39

O czym Ty piszesz? Zastepca kierownika???tam nie ma takiego stanowiska.....no dobra jest jeden zastępca kierownika ale sęk w tym ze nie bardzo wiadomo kogo, bo nie ma kierownika ktorego jest ta osoba zastepca:)

Tom

Firma to typowy Janusz. Zatrudnianie na okres próbny na niekończąca się umowę zlecenie a potem zapewnienia ze jeszcze miesiac i będzie umowa.trzeba tez wspomniec o tym ze jeśli nagle przez pare dni nie będzie materialu badz duzej sprzedazy to idziesz do domu i czekasz na telefon. Finalnie konczy sie tzw. sezon i jednoczesnie twój czas w tej firmie. A jeśli już szczęśliwie(bądź tez nie) uda się dotrwać do normalnej umowy to jesienia i zima musisz sluchac o tym jak to jest ciężko i trzeba zacisnąć pasa...i tym samym Twojej wypłaty. Brak socjalu-kiedyś krotko był ale wszystko co dobre konczy sie szybko w tym przypadku bardzo szybko.

Pracownik x

Faktycznie kiedyś było dobrze do momentu aż nie zaczęto budować nowej chwali. Od tego momentu wszystko się wali czego nie zrobisz jest źle zarobki średnie taką kasę zarobimy w sumie wszędzie a weź tylko L4 to dostaniesz podstawę a podstawy jest 1600

Darek
@Pracownik x 23.10.2017 08:59

głupie inwestycje i ludzie odchodzą, bo kasy niema na podwyżki - znajomy tam w biurze już szuka nowej roboty i nie jest jedyny co tak myśli, ludzie gadaja

czwa

witam dawno nikt nie pisał jaka jest sytuacja w firmie, podobno budowana jest nowa hala, czy szukają nowych pracowników, jakie są zarobki oraz wymiar pracy, z góry dzięki za opinie.

Łukasz
@czwa 06.12.2016 21:29

Też mnie te informacje interesują. Nic nie wiadomo. Nie mogę się z nimi skontaktować.

dsa

jakie zarobki flota ogolna opinie podzielcie sie dzieki ania

Max

Firma to dramat. Na początku było ok. ale po przyjściu nowego dyrektorka nazywanego w firmie [usunięte przez moderatora] zrobiło się naprwdę źle. Zwalnianie ambitnych i mądrych ludzi to normalka bo[usunięte przez moderatora] dostał ze swojej planety znak na niebie... A jak ośmielicie się rozchorować to ukradną Wam premię i zaraz będziecie na komisji lekarskiej w ZUSie przy dwu tygodniowym zwolnieniu. A o organizowaniu w weekendy dni otwartych za które nikt Wam nie zapłaci nie wspomnę.

tomay

Wlasnie, ma ktoś jakies info jak jest na prawde???

ja

a jak jest naprawdę?

omg

Boszsz... jakiś kompletny troglodyta opanował GoWork... i to wszystkie możliwe firmy...

Zostaw opinię o BABY Design Group Sp.j. Puchała - Poczesna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BABY Design Group Sp.j. Puchała