Leyla Poznań Sp. z o.o. Firmowy Puere

Poznań

Opinie o Leyla Poznań Sp. z o.o. Firmowy Puere

szczęka

no nie powiedziałbym, że tak rzadko jest możliwa umowa o pracę. Tu chyba wystarczy odpowiedni nacisk zastosować. :) Dobrze, że w Leyla nie trzeba naciskać i że firma daje umowę na start dla pracownika. :)

nika

od razu umowa o prace na pelen etat, wszystko wykazywane podstawa + premia o ile ta druga jest do wyrobienia. praca na indywidualnych haslach, trzeba przekroczyc pewien pulap by zarobic jakikolwiek grosz

Jak wygląda zatrudnienie w firmie Leyla Poznań Sp. z o.o. Firmowy Puere ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Leyla Poznań Sp. z o.o. Firmowy Puere - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leyla Poznań Sp. z o.o. Firmowy Puere