Leyla Poznań Sp. z o.o.

Dąbrowa

Opinie o Leyla Poznań Sp. z o.o.

Michał

Tragiczna firma. Importują tragicznie wykonane koszule, a potem oskarżają użytkownika, że to jego wina. Jedna zmniejszyła się, a druga niebieska ma białe place na sobie. żenada.

x.y.z

Pracowałem kiedys w tej firmie.Tam sie nie da pracować ,normalni ludzie tam nie pracują...Porąbane towarzystwo....Zawsze będzie na Ciebie ,a nie na nich ,jak coś nie wyjdzie komuś....Psychicznie się wykończysz.

z wynagrodzeniem bardzo krucho ocieli pracownikom do minimum wypłaty....omijajcie tą firmę !!!

tak atmosfera super....ale co do wynagrodzenia to jest źle. od dłuższego czasu wypłaty nie wpływają na czas i co gorsze są płacone w ratach !!!

tak-jest ludzko.traktowanie poważne-co łączy sie też z odpowiedzialnym traktowaniem swojej pracy-przez pracowników-wzajemna współpraca-wspólny cel-oby wiecej takich pracodawców!

Zostaw opinię o Leyla Poznań Sp. z o.o. - Dąbrowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leyla Poznań Sp. z o.o.