Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Rzeszów

Opinie o Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

Dorothe

Masz absolutna rację Madlena, trzeba być zdeterminowanym, wystarczająco naiwnym, mieć dużo kasy na "inwestycje" i być odpornym na to co dzieje się w tej firmie. Oczywiście należy przestrzec wszystkich nieświadomych przy poszukiwaniu pracy.

Madlena

Najgorsza firma jaka istnieje w tej branży. W pierwszych ławkach w kościele siedzą. A wiecznie okradają pracowników. Miesiąc tam przepracowałam i nie dostałam za swoją pracę ani złotówki. Rozmawiałam z pracownikami i mówiły że właścicielka nie płaci po kilka miesięcy.

?!

Widzisz... teraz zastanawiam się czy jesteś osobą, która tą firmę okradła (było kilku takich), czy jesteś osobą która nie ma pojęcia o firmie jak i o właścicielach. Anonimowo może pisać każdy - jak widać - tyle, że niegdy nie wiadomo kto pisze, jak i kto jest oczerniany.

Krismarg to firma której przewodzi osoba uchodząca za wzorowego katolika a w rzeczywistości to oszustka i krętaczka. W tej firmie możesz zapomnieć o terminowych wypłatach wynagrodzenia (o ile wogóle coś dostaniesz). Zarządzanie w firmie na najniższym możliwym poziomie, brak planowania i wieczne problemy finansowe to wizytówka firmy Krismarg. Zdecydowanie odradzam pracę w tej \"firmie\". Lepiej poczekać na inną propozycję pracy, niż pracować miesiąc za darmo. Oprócz pieniędzy stracić też można mnóstwo cennego czasu...Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.

Totalna bzdura ta firma to zwykli oszuści na czele z K. omijać szerokim łukiem !!!!! twój post olga-1963 jest w stylu UBeckiej fałszywki !!

ty chyba pracujesz w innej firmie, bo wg mnie są to kretacze i złodzieje zwlaszcza osoba [usunięte przez administratora]. kierownik? zona właściciela, nie wypłacaj a wtermienie pieniedzy i prowizji a wymagania że ... płaca najnizsza krajowa i bajzel totalny

Zostaw opinię o Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krismarg Firma Wydawniczo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowa