Opinie o Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak w Rzeszów

Artur Nowy wpis

@lolo i co, polepszyło się?

Witold Nowy wpis

Zachęcam do wpisywania aktualności dotyczących Firmy Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowej Krismarg Michał Kasiurak. Możliwe, że od czasu ostatnich aktywności na forum minęło sporo czasu to dobrze by było jakby zaczęły pojawiać się aktualne wpisy dotyczące sytuacji firmy oraz na temat prowadzonych obecnie rekrutacji.

lolo Nowy wpis
@Witold

W tej firmie nic się nie zmieniło do 2017 roku, mam nadzieję że w nowym 2018 już lepiej to wszystko wygląda chodź WĄTPIĘ! Szefowa jest nieugięta, odporna na zmiany, zamknięta na konstruktywne uwagi.

Dorothe Nowy wpis

Masz absolutna rację Madlena, trzeba być zdeterminowanym, wystarczająco naiwnym, mieć dużo kasy na "inwestycje" i być odpornym na to co dzieje się w tej firmie. Oczywiście należy przestrzec wszystkich nieświadomych przy poszukiwaniu pracy.

Madlena

Najgorsza firma jaka istnieje w tej branży. W pierwszych ławkach w kościele siedzą. A wiecznie okradają pracowników. Miesiąc tam przepracowałam i nie dostałam za swoją pracę ani złotówki. Rozmawiałam z pracownikami i mówiły że właścicielka nie płaci po kilka miesięcy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
?!

Widzisz... teraz zastanawiam się czy jesteś osobą, która tą firmę okradła (było kilku takich), czy jesteś osobą która nie ma pojęcia o firmie jak i o właścicielach. Anonimowo może pisać każdy - jak widać - tyle, że niegdy nie wiadomo kto pisze, jak i kto jest oczerniany.

Krismarg to firma której przewodzi osoba uchodząca za wzorowego katolika a w rzeczywistości to oszustka i krętaczka. W tej firmie możesz zapomnieć o terminowych wypłatach wynagrodzenia (o ile wogóle coś dostaniesz). Zarządzanie w firmie na najniższym możliwym poziomie, brak planowania i wieczne problemy finansowe to wizytówka firmy Krismarg. Zdecydowanie odradzam pracę w tej \"firmie\". Lepiej poczekać na inną propozycję pracy, niż pracować miesiąc za darmo. Oprócz pieniędzy stracić też można mnóstwo cennego czasu...Pozdrawiam wszystkich poszukujących pracy.

Totalna bzdura ta firma to zwykli oszuści na czele z K. omijać szerokim łukiem !!!!! twój post olga-1963 jest w stylu UBeckiej fałszywki !!

ty chyba pracujesz w innej firmie, bo wg mnie są to kretacze i złodzieje zwlaszcza osoba [usunięte przez administratora]. kierownik? zona właściciela, nie wypłacaj a wtermienie pieniedzy i prowizji a wymagania że ... płaca najnizsza krajowa i bajzel totalny

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak - Rzeszów

Firma Wydawniczo Produkcyjno Usługowo Handlowa Krismarg Michał Kasiurak
1.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Warszawska 71
    35-230 Rzeszów