Mega-Taxi Stowarzyszenie Taksówkarzy

Zduńska Wola

Opinie o Mega-Taxi Stowarzyszenie Taksówkarzy

norbi

Stowarzyszenie istnieje, jednka sam zastanwiam sie jaka maja misje i cel w pulbicznym udzielaniu sie czy dzialaja na czym s podobnym, na zasadach podobnych jak zwiazi zawodowe czy co?

Konrad

To do jakiej sieci się przyłączyć ? Aby miało to sens ? dzięki za odpowiedzi.

taxi

lepiej odpuścić sobie pracę w tej sieci.Przy tych stawkach po prostu nie opłaca się jeździć.Atmosfera ,jaka atmosfera!!!???Każdy patrzy na ciebie z byka dla każdego jesteś konkurencją więc nie licz na miłe pogaduszki z kolegami Nie polecam

konrad

Sam chce się przyłaczyć do tej sieci i szukam opinii pozdrawiam

Zostaw opinię o Mega-Taxi Stowarzyszenie Taksówkarzy - Zduńska Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Taxi Stowarzyszenie Taksówkarzy