Intrata-Bis Andrzej Lubomirski

Radom

Opinie o Intrata-Bis Andrzej Lubomirski

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Lidkajak dawno miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? Możliwe, że od tego czasu zmieniły się warunki pracy. Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników firmy. Wasze doświadczenie z pracy może być bardzo pomocne dla osób, które rozważają rozpoczęcie pracy w Intra-Bis.

Lidka

Pracowałam tam i stanowczo odradzam.. prymitywny zakładzik, zasuwasz za najniższą pensje, komunizm totalny w razie kontroli policji pracy ludzie zatrudnieni na czarno są wyganiani na dach, często w klapkach w zime!

noaadk
użytkownik zarejestrowany

Pewnie, że pracownicy to potwierdzają @ialak, bo nawet atmosfera dopisuje.

Hela

A czy przy montażu obuwia pracują kobiety?proszę o jakieś info

Johny kukula
@Hela 20.08.2016, 10:14
A czy przy montażu obuwia pracują kobiety?proszę o jakieś info

Pracują ale kazdy tam narzeka... robi sie dziennie okolo 1000 butow a zarobki sa śmieszne....

Feliks

Facet mówi o tym, jak to ludzi szanuje i że dla niego właśnie to oni są najważniejsi,mówi o godnych zarobkach i godnych warunkach pracy,ale niestety nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością...

Zero szacunku,pensja nie dość że niska to w ratach baz umowy o pracę(usunięte przez administratora)

Walldek

Pracowałem tam 15 lat raz na wozie raz pod wozem ale ludzi szanują POLECAM

Jurek

Jak sie umie robić buty to i zarobić można pozdrawiam prezesa

Marek

Polecam bardzo przyzwoity zakład i miła atmosfera

Marzenka

anonim - 2011-09-11 05:12:39 Hej! Tragedia a raczej [usunięte przez moderatora] na dodatek pensja minimalna rozlozona w ratach..Zgadzam sie i nie polecam

Janek

Firma,tragedia,prezes bufon nie szanujący pracownikow,z daleka od tego synu,nie polecam

Hej! Tragedia a raczej [usunięte przez moderatora], na dodatek pensja minimalna rozlozona w ratach..

Zostaw opinię o Intrata-Bis Andrzej Lubomirski - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intrata-Bis Andrzej Lubomirski