Grupa 100 Sp. z o.o. Restauracja Qchnia Artystyczna

Opinie o Grupa 100 Sp. z o.o. Restauracja Qchnia Artystyczna

weler
użytkownik zarejestrowany

guzman, w takim przypadku może się okazać że to będzie niewystarczające do tego żeby gdzieś dalej zajść.

wiech

Nie polecam tego miejsca żadnemu kucharzowi który potrafi coś dać z siebie. Dobre miejsce na zimę, żeby przeczekać i ruszyć dalej. Aby się tu przebić trzeba wejść w układy z reszta starego teamu. Ogólnie bez większych emocjii.

xxx

Nie polecam pracy na stanowisku KUCHARZ w tym miejscu. Kucharz brzmi dumnie (ale nie tutaj).

M...nowy

Spędziłem w tym miejscu kilka zmian kelnerskich. 70zł dniówki nie powala na kolana a i z napiwkami ciężko , bo co lepsze stoły i rezerwacje biorą dla siebie \'starsi koledzy\'. Ogólnie nowe osoby mają tu ciężko.

Ewelina

Podzielam zdanie Gosi. Pracowałam w tej firmie sezonowo jako kelnerka i nie mogę powiedzieć złego słowa. Pensja zawsze była na czas. Nigdy nie miałam problemów ze strony pracodawcy. Polecam.

Mateusz

Motto w ogłoszeniu brzmiało;\"..za dobra pracę, płacimy dobrze\". Po kilku miesiącach stwierdzam że to ŻART.Stawki zmienne od nastrojów, warunki niejasne. Temat pieniędzy jest tu tematem TABU. NIE NIE NIE!!!!

KONTI

NIE POLECAM...SZYBKO ZATRUDNIAJĄ I JESZCZE SZYBCIEJ DZIĘKUJĄ ZA PRACĘ...

Zostaw opinię o Grupa 100 Sp. z o.o. Restauracja Qchnia Artystyczna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa 100 Sp. z o.o. Restauracja Qchnia Artystyczna