Sigma Zakład Usług Sieciowych

Kraków

Opinie o Sigma Zakład Usług Sieciowych

Lidia

@Andrzej a powiedziałbyś coś więcej o pracy w Sigma Zakład Usług Sieciowych? Jakie są plusy tego pracodawcy? Czym się wyróżnia spośród innych firm go otaczających?

Andrzej

Najlepsza firma w Dobczycach. Po sasiedzku ma obozy pracy, a tu taki rodzynek. Może nie kokosy ale spokojnie i wiadomo za co płacą. I grzecznie, szanują ludzi.

Andrzej

Look

Może tak być, że jak ktoś nowy, to zaczyna od niższej stawki właśnie @men. Dobrze jednak, że atmosfera jest przyjemna i można się poczuć jak nie w pracy :D Do tego umowa o pracę!

Dzidka

Jeśli chodzi o sigmę elektro - przedsiębiorstwo znajdujące się w dobczycach to płaca wynosi 10-15 zł brutto. Pracuje się dobrze, panują tam takie rodzinne klimaty ze względu na wielkość firmy. Ogólnie polecam :)

kamil28

Czytam wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy jest w ogóle sens ubiegania się o pracę w ich firmie. Mam wykształcenie średnie techniczne, technik elektronik z kilkuletnim doświadczeniem. Chętnie bym się zatrudnij w tej firmie. Wiecie czy na obecną chwilę są jakieś wolne miejsca i czy z moim wykształceniem jest jakaś szansa ?

lala

pracowal ktoś w tej firmie, jak wyglada sytuacja z zaplaceniem za trening czy to nie oszustwo-proba wyludzenia kasy?

moni

proszę napiszcie na czym ta praca polega jakiś czas temu było w lokalnym portalu ogłoszenie że szukają moderatorów go portali, to naprawdę o to chodzi??? pensja 18-25 zł za godzinę

robotnik

odradzam pracę w tym folwarku

xyz

Możecie powiedzieć cos więcej na czym polega ta praca? ;)

Michalec

Cola - 2013-05-12 21:34:42 Nareszcie pozbyli się zwanego dyrektorem produkcji J.O. Traktował ludzi źle, a sam korzystał na zaufaniu góry. Gdyby dyrekcja wiedziała ile ten J.O. "zarabiał" poza oficjalnymi wypłatami, to dawno by go na pysk wyrzuciła. Ale lepiej późno...Doczekałem się tego ze nie trzeb trzymać jezyka za zebami, żeby uczciwie zarobic. Nie ma J.O. i nie ma A.T. zrobiło się uczciwie dla wszystkich, a nie dla wybranych.

Cola

Robin

Jak się pracuje uczciwie i rzetelnie, to nie ma na co narzekać. Tylko trzeba pracować, a nie udawać i markować robotę. Ja pracuję i mam to, co mi obiecywali, a czasem nawet więcej. Najważniejsze, że dają możliwość dorobienia, a mam teraz dziecko i zostaję dłużej, żeby więcej zarobić. A to, co napisane wyżej, to kłamstwo. Dyrektor (nowy) nie zwalnia ludzi bez powodu.

Will

Zgadzam sie to [usunięte przez moderatora] obiecoja ludziom Bog wie co a zwalniaja po kilka osob zatrudniaja inwalidow biera za nich kase a wymagaja od nich akordu to kpina niech sie ktos tym zajmie niszcza ludzi Dyrektor to cwaniak placi groszami umowy smieciowe a narozmowach obiecuje niewiadomo co smiech haha

oszukany

Nieporozumienie. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecali 2000 na rękę na okres 3 -miesięczny, a do podpisania dali umowę na 1600 na okres 2 miesięcy i 3 tygodni. Wtedy jest tylko tydzień wypowiedzenia. Zwlekali z podpisaniem umowy, więc przez tydzień pracowałem za darmo. Uwaga na dyrektora, bo zagląda w historie przeglądania. W wielu firmach już pracowałem, ale takiego oszukaństwa nie widziałem nigdzie indziej. Nie polecam :)

Zostaw opinię o Sigma Zakład Usług Sieciowych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sigma Zakład Usług Sieciowych