Polish Yellow Pages

Opinie o Polish Yellow Pages

PRACA

PRACA W GLASGOW. MAALY OPEEEEEENSPICEE. ALE ROBOTA OK. POLECAM

pracowik

pracowałem 13 m-cy, wynagrodzenie 7.20 GBP co na polskie warunki jest ok 60 gbp dziennie, a wiec okolo 300.00- xl polecam wyplata na czas.

Klient

Polecam za Bazy Danych : czechy

KLIENT

Witam. Polecam za marketingowe Bazy Danych BB2

walczę z patologią

Firma buduje Bazę Danych na kradzionych danych. Mnie u mieścili w bazie bez mojej wiedzy i zgody, po prostu wykradli dane. Ustawę o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014, poz. 1182) mają gdzieś. Podawane nr telefonów nie istnieją, a adres kontaktowy nie odpowiada. Nic innego jak banda oszustów i cwaniaków.

Klient
@walczę z patologią 11.10.2016 12:46

A możesz rozwinąć temat, co oznacza: - walczę z patologią - umieścicli bez wiedzy - ustawe maja gdzies ... - co to znaczy banda oszustow? - co to znaczy banda cwaniaków? Jesteśmy Licencjobiorcą i mamy inne zdanie. Możesz podać swoje Nazwisko, Firmę i td?

Manago GLA

Zatrudniaja na najnizsze ale i tak to jest 7.20- GBP na godzine. Pracuje online w swoim domu przez 8 godzin od 9 do 5 am od pondz do piatku. ja jestem zadowolony. w tej chwili to juz jest Polish Yellow Pages LIMITED PLC w grupie Yellow Media GROUP LLP. dosc ciekawie poszli przez kilka lat

PRACOWNI

TERAZ POSZLI DALEJ. MAJA FIRME W UK, ROSJI, CHORWACJI I USA. JA PRACUJE W GLASGOWA

KLIENT

polecam za stronę www i fb

klient

POLISH YELLOW PAGES - OPINIA. UZYCZYLISMY "BAZĘ DANYCH DO MARKETINGU" Z ROSJI. BAZA DOSKONAŁA: NAZWY, ADRESY, BRANŻE, EMAILE, 3-4 TELEFONY, FSKY, STRONY WWW, WSPÓLRZĘDNE GEOGRAFICZNE, CENA: 0,25 PLN ZA REKORD, POLECAMY

klient

polish yellow pages - opinie. zamówiliśmy pakiet: strona responsywna + marketing bazodanowy + seo / sem + video promocja. strona www bardzo nowoczesna, bazy danych aktualne na 98% pozycjonowanie naturalne - czekamy na wyniki. polecamy firmę, bo atrakcyjna cena, płatność abonamentem na 36 m-cy. polecamy nowoczesnym i małym firmom. marek

Na Zlecenie

Szkoda, że obecnie brak umów, ale wszystko ok z ciekawymi zadaniami i płacą terminowo.

Dobry staż, ciekawa praca - nowoczesne technologie, media i reklama.

Zostaw opinię o Polish Yellow Pages - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polish Yellow Pages