Adal Sp. z o.o.

Bytom

Opinie o Adal Sp. z o.o.

lato

hm, ciekawe dlaczego wymagany jest ten język niemiecki. Rozumiem transport międzynarodowy, ale to nie ta firma. Tamta ma obie oferty do Adamówka. Pozdrawiam :)

szarak

Zgadzam sie z przedmowca! Firma krzak..pracuje sie tak dlugo jak to podoba sie panu Wojtkowi..czlowiek w starszym wieku..ma humory i lubi strzelac fochy! Firma struktura "pachnie" starym dobrym PRLem..

kipi

[usunięte przez moderatora] zarobisz 3 tys za prace od poniedziałku do niedzieli po 12 13 godzin [usunięte przez moderatora]

Szukasz pracy?

Powyższa wypowiedź jak z folderu reklamowego. Ale muszę się zgodzić, jako fachowcy są naprawdę OK. Ekipę tam pracującą można zaliczyć do \"wyższej półki\". Jako firma spoko, warunki zatrudnienia zależą od tego co kto sobie wynegocjuje, nie można narzekać.

Zostaw opinię o Adal Sp. z o.o. - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adal Sp. z o.o.