Axa Expert Agencja Detektywistyczna

Kraków

Opinie o Axa Expert Agencja Detektywistyczna

Dominika

Z oczywistych względów (takich jak rodzaj pracy, bezpieczeństwo) firma Axa Expert Agencja Detektywistyczna prawdopodobnie nie poszukuje pracowników przez internet. W jaki sposób w takim razie można spróbować zatrudnić się w agencji? Warto zadzwonić pod numer kontaktowy?

Dominika

@samxo najczęściej warunki zatrudnienia ustalane są na początku pracy w firmie, kiedy jeszcze pracodawca nie może określić, jak wydajnym pracownikiem jesteś. Czy w Axa Expert Agencja Detektywistyczna wygląda to inaczej?

samxo

odi, nie zawsze. Wszystko zależy od tego co uda ci się osiągnąć w pracy samemu. Jeżeli będziesz efektywny to możesz liczyć na całkiem sensowne warunki.

S.K.

Firma ta prowadziła moją sprawę rodzinną związaną z żoną. Pomogli mi ustalić że żona spotykała się z kimś. Zebrali dowody które pozwoliły mi realnie spojrzeć na stan mojego małżeństwa i iluzje uczciwości żony. Otworzyli mi oczy i bardzo pomogli w dotarciu do prawdy. Dowody i raport bardzo przydał się w sądzie. Panowie prowadzili mi sprawę około trzy miesiące i tak jak zapewniali prawda wyszła na jaw. Cenowo zrobiono mi ryczałt więc wyszło korzystnie. Mogę polecić tą firmę bo jest bardzo dobra i jeśli mogę doradzić aby wszystko dokładnie opisywać detektywowi bo w moim przypadku skróciłoby to czas ich pracy. Polecam. S.K.

eli

Firma bardzo rzetelna, profesjonalna, szybka w działaniu, pracownicy wykazują wielkie zaangażowanie i doświadczenie w działaniu, przygotowani bardzo dobrze merytorycznie i dokładnie, podchodzący indywidualnie do każdej sprawy; firma jak najbardziej godna polecenia. Polecam!

Joanna z Zakopanego

Chcę bardzo podziękować Panu Krzysztofowi, detektywowi AXAEkspert (www.axaexpert.pl) za pomoc w odkryciu podwójnego życia mojego męża. Kamuflował się bardzo dobrze, tak dobrze, że byłam przekonana o jego bardzo ciężkiej i wielogodzinnej pracy po godzinach. Teraz czuje się o wiele lepiej ponieważ wiem na czym stoję. Dziękuję za profesjonalną obsługę, dyskrecję. Dowody jakie otrzymałam wiem, że warte były wydanych pieniędzy za rzetelną profesjonalną pracę. Polecam wszystkim.

Stara Gwardia Zawsze Wierna

Do Znajomej przyjdź do firmy Axa Expert tylko zadzwoń wcześniej napijesz się dobrej herbaty lub kawy z ekspresu przywitamy cię po przyjacielsku i jestem pewien że po rozmowie przekonasz się do nas a nawet może polubisz. Jeśli czujesz do nas urazę na pewno sobie wszystko wytłumaczymy i za wszystko będziesz chciał/a nas przeprosić. Co złego to nie my, zapewniam cię. Dziękuję za pozdrowienia i również powodzenia dla Ciebie i zmień postępowanie i zmądrzej to w życiu pomaga.Pozdrawiam cię serdecznie.

Wojtek O.

Współpracowałem z firma przez 5 lat. Z konieczności wyjazdu do Niemiec musiałem zrezygnować z tak owocnej współpracy. Kto chciałby podjąć współpracę polecam, gdyż SZEF ma wspaniałe podejście do współpracowników i klientów, (zadowolonych klientów). Polecam pracodawcę i firmę AxaExpert.

Zbyszek

Korzystałem z usług wielu firm detektywistycznych ponieważ prowadzę interesy w wielu branżach i w różnych częściach Polski. Dopiero ta firma uświadomiła mi co to znaczy pełne zadowolenie z pozytywnie załatwionej sprawy i z właściwie wydanych pieniędzy. Pozdrawiam całą ekipę Axa Expert.

Anna B.

Bardzo szybko i sprawnie rozwiązali mój skomplikowany problem. Panowie prowadzili mi sprawę solidnie i zawsze byli pomocni. Bardzo dobra firma i polecam każdemu.

Elzbieta

Z jakich firm? To jest portal dla osób oceniających pracodawce,czyli byłych/ potencjalnych pracowników danej firmy. Czytanie ze zrozumieniem chyba nie jest najmocniejsza strona użytkowników tego portalu.... Ewaluacja pracodawcy polega na wskazaniu obszarów do ewentualnego rozwoju/poprawy posługując się jak najbardziej krytyka, ale konstruktywna jak i wskazanie na pozytywne aspekty! Obrzucanie się negatywnymi skrótami myślowymi tworzącymi chaos i nieporozumienie z pewnością nie służy jakiejkolwiek ocenie firmy, świadczy o braku umiejętności wyrażania opinii przez autora postu. Ocena pracodawcy tworzona przez pryzmat osobistych awersji może być krzywdząca i zburzyć pozytywny wizerunek firmy, na który ktoś ciężko pracował! Warto może się zastanowić nad tym co się publikuje i w jakim celu.A jeśli ma to być tylko negatywna opinia to powinna być poparta przykładami.W moim odczuciu jest to firma godna polecenia, pracują tam ludzie z dużym doświadczeniem a prace wykonują z pasja i dokładnością.

Radosław Pac

Polecam tą firmę w 100%. Te opinie to kłamstwa i oszczerstwa napisane przez jedną osobę która została zwolniona z tej firmy!!! Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Axa Expert Agencja Detektywistyczna - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axa Expert Agencja Detektywistyczna