Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus

Katowice

Opinie o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus

iiiiii

Jak to w kasynie... lekko nie jest - praca głównie na popołudniu i na noc, w zadymionym pomieszczeniu. Kasa jak na te warunki, szczególnie dla początkujących, kiepska (już lepiej siedzieć w Biedronce na kasie) i to chyba jest główny powód dla którego od kilku lat ciągle są tam wakaty. Niemniej jeśli ktoś zaraz po szkole średniej nie ma pomysłu na życie i nie musi utrzymywać rodziny, to zawsze może spróbować iść na kurs krupierski - dla niektórych jest to ciekawe, a dla tych, którzy się nadają (trzeba jednak mieć pewne predyspozycje) będzie pewna praca, choć bez kokosów.

Zostaw opinię o Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Casinos Poland Sp. z o.o. Kasyno w Centrum Altus