Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa

Nowy Targ

Opinie o Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa

Karolina

@Obecny pracownik na jakim stanowisku pracujesz w firmie Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa? Z czego jesteś najbardziej zadowolony pracując tutaj? Czy w firmie są możliwe jakieś premie? Zostawiając informacje pomagasz tym co chcą przyjąć się do pracy.

PW
@Karolina 03.10.2017 17:55

Hej @Karolina, zależy na jakie stanowisko aplikujesz :) Ja od 5 lat jestem pracownikiem biurowym, z ręką na sercu mogę powiedzieć, że to naprawdę dobra firma. Umowa o pracę, pieniążki na czas, nie ma problemu z nagłym wolnym, szefostwo naprawdę w porządku. Zjebka się dostanie jak się samemu zawali, charakter pracy, niezależnie od stanowiska bardzo ukierunkowany na samodzielność. Premie sa możliwe- jak tylko jesteś solidnym pracownikiem i się wykazujesz, rozwijasz to jest to docenione i każdy w firmie Ci to powie. Komentarze poniżej to straszne smuty i wątpię, czy 3/4 z nich pisały osoby które tu kiedykolwiek pracowały.

Obecny pracownik

Wypłata co miesiąc na czas, stawki zależą od stanowiska i kompetencji, w zależności od działu pracuje się z różnymi ludźmi - ludzie jak ludzie jedni super, inni milczki z którymi ciężko pogadać. Ogólnie ekipa pomocna. Wiem co mam robić by zarobić dużo - jasne kryteria wynagrodzenia.

Karolina

@Pxoneskąd takie oskarżenia? Czy powiesz coś o tym więcej dlaczego tak uważasz? @OjTamOjTam czy nadgodziny są płatne? Za co są kary finansowe? Czy w firmie Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa są jakieś szanse dostania podwyżki?

KRIS

NIE POLECAM!!!!! NISKIE ZAROBKI BRAK SZACUNKU OBIECYWANIE CUDÓW JA JEST PONIŻEJ NORMY SZEFOWIE UWAŻAJĄ , ŻE NIE MA LUDZI NIEZASTĄPIONYCH , TRAKTUJĄ LUDZI JAK ŚMIECI , CZY SIĘ SAM ZWOLNISZ , CZY CIĘ ZWOLNIĄ OBROBIĄ CI DUPĘ ZA PLECAMI !!! POŁOWA PRACOWNIKÓW TO FAMILIE I ZNAJOMKI . JAK CHCESZ BYĆ NIEWOLNIKIEM I MAŁO ZARABIAĆ TO TWÓJ WYBÓR JA OSOBIŚCIE NIE POLECAM PO 4 LATACH PRACY!!!!

KRIS

as

@ Ja - akurat dwuzmnianbowy system prqacy mi soosbiscie bardzo odpwiada - tobie nie? to anprsawde spoko

Marta

Firma jest w moim mniemaniu jedną z tych, które niestety nie szanują ani obecnych ani przyszłych pracowników w jakikolwiek sposób. Liczą się jedynie posady rodziny oraz za wszelką cenę zarobione pieniądze. Nikomu nie życzę, aby miał kiedyś do czynienia z takimi "pseudo - pracodawcami".

Nowy pracownik

Ja tam nie narzekam. Jak dla mnie solidny pracodawca - wypłacalny - co miesiąc pensja - a w innej firmie musiałem prosić się o swoją wypłatę. Praca może i wymagająca ale gdzie się teraz dostaje pieniądze za siedzenie i nic nie robienie.

kamil

złóz to Ci powiedzą kolego, cv można jak najbardziej składać

kamil

To akurat nie o pracy w firmie Janas, tam pracodawca nie docenia pracownika tylko dba o swoje interesy, wyzysk pracowników w tej firmie to norma.

gość

Pracowników trzeba sobie cenić, a nie traktować jak śmieci- Dobry pracodawca powinien to wiedzieć. A tam jest cały czas rotacja. Ludzie przychodzą- odchodzą- przychodzą- odchodzą. Gdyby było tak wspaniale to każdy chciałby utrzymać taką pracę...

To Ty

Opinie wystawil porządny pracownik ktory pracowal ładnych pare lat i sam odszedł

gość

Wy pracownicy wyjscia nie macie, musicie chwalic...a byli pracownicy przeciez widza różnice pracy u was a gdzie indziej

To JA

Wystawiasz złą opinie porządnej FIRMIE .Napisz ile lat pracowałeś i dlaczego już nie pracujesz ? o dziwo Firma bez Ciebie nie upadła a wiemy że prosperuje bardzo dobrze i My Pracownicy ją chwalimy .........

gość

praca bardzo odpowiedzialna, słabo płatna, stresująca

gosc

firma jak (usunięte przez administratora) dobrze ma ten kto jest spokrewniony z (usunięte przez administratora) czyli 1/4 zalogi nepotyzm????????

;-)

nie wiem kto tak posłodził ale starsi pracownicy tego nie potwierdzą !!!!!!!

Zostaw opinię o Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa - Nowy Targ

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janas Sp.j. Firma Produkcyjno-Handlowa