Opinie o Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna w Nowy Targ

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna w Nowy Targ

A magazynier też tu zarobi? pojawiła się odpowiedź w kontekście jeżdżenia i teraz nie wiem czy każdego może to dotyczyć? Ciekaw też jestem ile konkretnie po nowym roku można zgarnąć, raz że pisali o nowym systemie motywacyjnym, dwa to w ofercie jeszcze z tamtego roku pisali i kwocie od 4000 zł w górę. ile jest teraz?

Jak wygląda teraz sytuacja kierowców? ze dwa lata temu gdy pytali się o taka prace to pisali, że generalnie jest ok. do teraz nikt więcej o niej nie pisał i w zasadzie miałem problem ze znalezieniem oferty w internecie. czy w tym roku będą w ogóle kogoś szukać? czym się teraz jeździ?

Misiak Nowy wpis

Wiesz co jest OK, spoko kierownik, kasa gra. Jak chcesz jeździć i zarabiać to się da.

Czy pracownicy Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Mami

Nie polecam sklepu w mszanie dolnej expedientki to jakaś masakra zwłaszcza D.r..a straszna kierowniczka do rządzenia (usunięte przez administratora)tyle dziewczyn odeszło przez nią ciekawe czy kierownik wie jak pracują siedzą na zapleczu tylko jak odeszły stare pracownice dużo ludzi odbiło się

Aplikowałeś do firmy Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Wynagrodzenie na czas ! Szef sympatyczny oraz kierownik Michał Zawsze pomocni wszystko można dogadać godziny pracy Oczywiście fajna luźna atmosfera Pensja ok

Beata

Czyli nie ma żadnych, nawet pojedynczych sytuacji, że wynagrodzenie nie przyjdzie na czas? Pytam, bo wcześniej sugerowano, że był z tym problem. Naprawdę można dogadać godziny pracy? Są tu jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić, jeśli chodzi o zrealizowanie swojej pracy na dany dzień? Powiesz, ile można zarobić? No i na jakim stanowisku, żeby było wiadomo, gdzie aplikować, skoro takie fajne warunki

Czy w Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

MM

HMMM nowe rządy nie służą ....ani cen , ani jakości ....jak widzę czym jeżdżą kierowcy i przedstawiciele to jakiś dramat .....ostatnio mi kostkę czymś zalali zero reakcji towary mega drogie coraz droższe u innych tak ceny nie rosną ...przykro patrzyć

Stary pracownik
@MM

Na szczęście wywalili tego (usunięte przez administratora)Piotra K i zaczelo się normalnie robić, jakosc poprawili, auta nowe tez kupili. Pracy dużo atmosfera bardzo fajna kasa terminiwo na konto i wedlug umowy.

Lidia

A te oferty ze strony na magazyniera i pracownika rozbioru, to są aktualne, czy nie bardzo? Bo poza nimi to tylko na stronie PUP są jakieś z czasów, kiedy niewiele ponad 2 tysia płacili i to brutto. Chyba już parę podwyżek było od tamtego czasu??

K
@Lidia

Tak aktualne, teraz płace są znacznie lepsze - zrobili system motywacji

Małgosia
@K

system motywacji? po prostu dawane są premie za pewne zasługi czy to bardziej rozwinięta sprawa? ciekawi mnie teraz poziom, do którego mozna zostać dodatkowo wynagrodzonym. podacie go lub omówicie zasady?

Jak wygląda praca na stanowisku Kierowca? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna?

Serhii Pavlyshyn

Praca jest bardzo dobra , polecam

Serhii Pavlyshyn

Pracuje w tej firmie od 2018 roku , na stanowisku pracownika odziału administrarcji - firma jest w porządku , wypłaty zawsze w czas 10 na kartę bankową , kierowcy zadowołonę pracą

Basia

Firma wypłacalna, wypłata co miesiąc, współpraca Ok.

Januszowie

Tragedia jazda na pusto i za darmo 2.600 na miesiąc czasem mniej..na rok 100osob nowych i to już nawet ż innych krajach żenada i drogo

Pracuje w tej firmie od prawie 2 lat i nie nazekam pensia na czas i atmosfera jest super wystarczy być tylko fer wobec pracodawcy.

Firma godna polecenia

Pxxon

Poziom (usunięte przez administratora)w tej firmie sięga zenitu nie polecam

Małgorzata
@Pxxon

To bez wątpienia mało pochlebna opinia. Fajnie, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię o firmie JANAS, ale warto byłoby jeszcze jakoś uargumentować to zdanie. Wypowiadasz się jako klient firmy czy jako pracownik? To ważna kwestia i dlatego właśnie od niej wypadałoby zacząć.

Jola

Serdecznie polecam pracę w tej firmie

Małgorzata
@Jola

To super, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna. Może powiesz coś więcej na temat warunków zatrudnienia? Wynagrodzenie jest ok? Jaka jest atmosfera w miejscu pracy?

Skp

Spoko firma

Nowy pracownik

Ja tam nie narzekam. Jak dla mnie solidny pracodawca - wypłacalny - co miesiąc pensja - a w innej firmie musiałem prosić się o swoją wypłatę. Praca może i wymagająca ale gdzie się teraz dostaje pieniądze za siedzenie i nic nie robienie.

Dobry Kibic
@Nowy pracownik

Zapraszam do firmy Grem. Się nie narobisz, a wyciagniesz 3200 na początek. Jeśli masz uprawnienia na wózek widłowy... A ta firma w której robisz nie robi czasami dachu na ulicy Sobieskiego (Kuźnica)

Przemysław
@Dobry Kibic

W tym wątku wypowiadamy się o firmie Janas, a jeśli chcesz dodać opinię o przedsiębiorstwie, w którym pracujesz to poszukaj go na forum. Niewiele osób wypowiada się o warunkach zatrudnienia i wynagrodzenia obowiązujących w firmie. Nie znalazłem tez aktualnych ogłoszeń rekrutacyjnych. Zachęcam pracowników do większej aktywności i informacji o obecnych przyjęciach i wolnych wakatach.

OjTamOjTam

Ta firma powinna się nazywać "Janusz" a nie"Janas"..Po tych paru ładnych latach pracy mógłbym napisać więcej ale po co jak zaraz będzie usunięte.. Radzę omijać szerokim łukiem,tyle w temacie..

Olgierd

Jedna osoba może mieć mylna opinię ale firma jest dobrze oceniana również w internecie,.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna?

Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna
2.8/5 Na podstawie 27 ocen.

Firma Handlowo-Produkcyjna JANAS spółka jawna