Zeta Pro Office S.A.

Katowice

Opinie o Zeta Pro Office S.A.

Julita

Na stronie internetowej Zeta Pro Office istmieje specjalny formularz kontaktowy. Czy jest to rownież odpowiednie narzędzie do kontaktowania się z firmą w celu zgłoszenia chęci pracy w firmie? Czasami to całkiem skuteczny sposób na pierwszą komunikacje z pracodawcą.

Julita

@pracownikprzedtemiteraz wiesz gdzie można znaleźć nowe oferty pracy? Dobrze, że dajesz znać innym jak teraz wygląda sytuacja w firmie ale informacje o rekrutacji na pewno też byłby przydatne.

Pracownik przedtem i teraz

Czas uaktualnić dane. Firma ma nową siedzibę i nowego prezesa, ktory daje zarobić. Atmosfera fajna. Pracownicy biurowi i hali to jedna fajna ekipa. Magazyn i budynek firmy jest teraz ogromny i nowoczesny.

Polka

Również nie polecam pracy w tej firmie.

o.s.

patrząc na to, że wymagają tylko rocznego doświadczenia, to sądzę, że więcej jak 2 tys. nie wyciągniesz tutaj. Dziwne, że łączą 3 stanowiska jednocześnie.

Marek

A jakie są zarobki na wózku widłowym? Ktoś może konkretnie odpowiedzieć?

zetnik

Z taką panią dyrektor to dziwi mnie, że jeszcze sprzątaczki się nie zwolniły.

exco

@lewir - Jaki jest teraz to nie wiem. Dłużej niż rok raczej nikt nie pracuje, poza kilkoma wyjątkami. Z tego co wiem, firma się kurczy. Zobaczymy do jakiego stopnia. Magazyn jest dosyć mały, nie jest to jakaś korporacja z olbrzymimi halami.

exco

Kierownika Roberta zwalniają już od kilku lat i zwolnić nie potrafią. Praca na magazynie to ciężka robota, ostatnio niemal cała stara ekipa się pozwalniała. Popytaj ludzi, jaki jest średni czas pracy na magazynie to dostaniesz odpowiedź.

Klonik

Pracowalem w tej firmie 4 lata wiec wiem jak tam bylo ciezka robota wiecej obowiazkow malo kasy i najgorszy kierownik jakiego kiedykolwiek mialem teraz jest tam przemial magazynierow jednych przyjmoja drugich zwalniaja i tak wkolko radze sie zastanowic nad praca tam bo niejedno tam przezylem nie polecam tam pracy raczej stanowczo odradzam

ups2

To nie będzie jego ostatnia praca bo prezesunio myśli tylko o sprzedaży bałaganu.....

ups

Heh czytam te opinie i się śmieje ;) praca ciężka bardzo? może dla lewusów którzy chcą iść do pracy i pierdzieć w stołek to spoko ? kasa? kasa może i nie za duża ale jeżeli ktoś myśli ,że idzie do pracy i dostanie od razu 2 tys za rękę za nic to się myli ;) w większości magazynach jest dużo gorzej gdzie patrzą ci na ręce nie ma z kim pogadać nawet i dostajesz 1400 na rękę i pracować na 3 zmiany a pracować na dwie i to od 9-17 bądź 10-18 to taka tragedia? a atmosfera jest właśnie bardzo dobra chyba ,że ktoś nie rozumie żartów i woli nie gadać wgl w pracy śmiechu co nie miara itp ... może i kierownik nie jest zbytnio dobrze wykształcony i obiecują za dużo a za mało dają i jest trochę przydupiony ,życiem ale nie dziwne skoro to jego 1 praca i pewnie ostatnia ale na pewno nie zgodzę się ,że jest zła atmosfera:) nigdzie takiej nie widziałem.. a kasa no niestety nigdzie teraz na magazynach nie ma rewelacji jedynie pojedyncze przypadki.

Do dopsel

A może inaczej: ktoś te donosy wysłuchuje: kierownik, dyrektor, prezes, właściciel ? Może wypada raz skonfrontować, ustalić reguły np. transparentne, zakresy obowiązków ot taki elementarz biznesu - typu "BIZNES DLA OPORNYCH". Nie istotne - tam się jednak "dzieje" skoro tyle negatywnych opinii.

adr

potwierdzam słowa henia. Firma się kurczy...

henio

atmosfera katastroficzna, traktowanie ludzi podłe, umawianie się na jedno w wypłacie co innego......nie warto. złodziejstwo, donoszenie jest codziennością. Kto może niech omija - zresztą tam tylko zwalniają.

Roska

Nie Polecam. Praca na magazynie totalna porażkę :-)

oo

a mnie się podoba sekretarka.

aplikujacy

witam mialem dzisiaj rozmowe w tej firmie , praca wydaje sie byc lekka lecz za smieszne pieniadze przynajmniej na poczatek kwota ktora proponuja przez okres probny 3 miesiace to 1250zl czyli najnizsza srednia krajowa , jesli ktos blisko mieszka to mozna podjac prace.

adam

witam ile idzie zarobic na poczatek w tej firmie i po ile h sie pracuje?

Rafał

Ja miałem rozmowe, niezle sie zapowiada 2800 netto plus premia zadaniowa

moze nowy pracownik moze nie :)

gość - 2013-07-12 11:49:37 Brak możliwości rozwoju, nie mają pojęcia o zarządzaniu, klient traktowany jest bezosobowo, marne zarobki, praca od dzwona do dzwona, fatalna atmosfera.Witam mam miec w poniedzialek rozmowe kwalifikacyjna powiedzcie cos wiecej o zarobkach ile na reke sie zarobi i po ile godzin sie robi w tej robocie pozdrawiam :))

gość

akuku

Omijać szerokim łukiem , kasa marna, atmosfera fatalna, jesli chodzi o magazyn to cięzka harówa ale to nie jest najgorsze, bo to nic w porównaniu z tym co wyprawia bezmózgi pseudo-kierownik, tchórz, analfabeta niewykształcony, ten fałszywy człek boi sie własnego cienia wiec sprzedaje wszystkich na lewo i prawo by tylko przylizać sie włascicielowi.Do tego jest tak wścibski że dziwie sie że nie pyta sie ludzi jak często sypiaja ze swoimi zonami, najgorszy typ czlowieka ,a to tylko czubek góry lodowej w tej firmie. Odradzam z dobrego serca.

alfonso

Ja wszystko sam zrobie tylko dajcie mi ludzi :-D

MAGAZYNIER

SZKODA CZASU KASA MARNA NA WACIKI

nico

nie polecam tego pracodawcy.pieniadze marne,premie ucinaja a kierownik toczek gnebi pracownikow

Zostaw opinię o Zeta Pro Office S.A. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zeta Pro Office S.A.