Budka Przedsiębiorstwo Budowlane Janusz Filipowicz

Czaszyn

Opinie o Budka Przedsiębiorstwo Budowlane Janusz Filipowicz

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@bejka wygląda na to, że nie mają żadnej strony, ale wyszukuje taki numer telefonu: +48134661192. Może warto zadzwonić i zapytać u źródła? Wtedy dowiesz się najszybciej tego czego potrzebujesz o firmie Budka Przedsiębiorstwo Budowlane Janusz Filipowicz.

bejka
użytkownik zarejestrowany

czy ktoś wie czy ta firma ma w ogóle jakąkolwiek swoją stronę w internecie albo cokolwiek podobnego? robią dla inndywidualnych czy raczej dla korpo różnych?

klient

Jeżeli Firma byłaby taka wspaniała to istniałaby do dzisiaj :D Tymczasem brat kontynuuje "dzieło" pod inną nazwą... POWODZENIA

ar

Ja też znam właściciela i nie mam o nim dobrego zdania. Zalega mi bardzo dużą kasę za towar i mimo wyroku sądu nie poczuwa się do jej zapłaty. Naciągacz jakich mało. Nie polecam współpracy z tym człowiekiem

timitu
@ar 26.03.2014, 15:07

Czarujący i obiecujący ale nie wypłaca uważajcie z kim zaczynaCie oszust oszust w 100% a nawet w 200%. Wisi mi spora sumę kasy

pisz
@ar 26.03.2014, 15:07

a wyzej wymieniona osoba zapewne z firmy sanbud po dociepleniu szkolu zs nr 5 w sanoku nie wyplacila ani grosza wiec jest sprawa chyba kwita nie??? nie polecam ogolnie grubago i aroganckiego kierowniczka

jalek

co osoba to inna opinia szkoda ze nikt chyba obiektywnie o nikim nie mówi. znam wlasciciela jest ok

limanowa

mi malowali dach. 350 m2 z czyszczeniem 3 dni. polecam

policjant

u mnie wykonywali elewacje. 9 dni 320m2. mój materiał. nie mam co zarzucić. a Pan Janusz duzo opowiadał o ludziach którzy trzymaja pieniądze niby na lokacie i nie płacą...

inwestor

ja natomiast mam jak nalepsze zdanie o tej firmie. [usunięte przez moderatora]

Budowlaniec

Firma tragiczna. Na początku czaruje i obiecuje. Później kłamie i wymyśla różne historyjki. Najlepiej trzymać się od niej z daleka.

klient

NIESTETY NIE MOGĘ PODZIELIĆ SIĘ NAJLEPSZĄ OPINIĄ O TEJ FIRMIE. ZARZĄDZANA PRZEZ OSOBĘ NIEKOMPETENTNĄ, NIESTETY Z BRAKIEM DOŚWIADCZENIA I PROFESJONALIZMU. JAKOŚĆ WYKONYWANYCH INWESTYCJI POZOSTAWIA BARDZO WIELE DO ŻYCZENIA... JEŚLI KTOŚ LUBI PROBLEMY Z EKIPĄ BUDOWLANĄ TO JAK NAJBARDZIEJ POLECAM :)

Zostaw opinię o Budka Przedsiębiorstwo Budowlane Janusz Filipowicz - Czaszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budka Przedsiębiorstwo Budowlane Janusz Filipowicz