iView Recruitment

Konin

Opinie o iView Recruitment

Michał

Słyszałem o iView Recruitment sporo dobrego. Tak dawno nikt nie pisał że pewnie jest dobrze!!

Joanna

@Mikks udało Ci się dostać do pracy w iView Recruitment? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wyglądał proces rekrutacyjny. Czego mogą się spodziewać kandydaci?

Mikks

W takim razie nie zwlekaj @ruajao i wysyłaj cv, bo jeszcze ktoś cię uprzedzi. Ja już wczoraj wysłałem na kontrolera finansowego. Czekam teraz aż się odezwą. A dobrze by było gdyby się odezwali, bo praca polega na aktywnym wsparciem Kierownika Kontrolingu, partnerów biznesowych w strategicznych aspektach funkcjonowania firm, a ja tak lubię.

Zostaw opinię o iView Recruitment - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie iView Recruitment