Klimawentex

Opinie o Klimawentex

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Klimawentex?

spokojny

Kompletne dno...atmosfera jeden syf ..płace szkoda gadać!

zona

a tego grubego hu z zarnowej co pogania hlopakow w firmie nieh mu upuszcza powietrza kurduploowwii

byly
@zona 28.04.2015 21:19

chodzi wam o tego kurdupla H.l czy jeszcze jakis inny jest o moze ten z nazwiskien na B?? :)

tom

NIE POLECAM... Smiech na sali... Bylem na rozmowe z vice prezesem firmy, który onajmił że od 28-mego zaczynam pracę... do tego czasu po rozmowie nie odpowiadad na moje telefony i nikt sie nie kontaktuje ze mna. Z jednej strony bardzo dobrze, bo widze ze z takim podejsciem jak maja to bym chyba tygodnia tam nie wytrzymal..

Zostaw opinię o Klimawentex - Rzeszów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimawentex