Igielski Ochrona Igielpol

Gdynia

Opinie o Igielski Ochrona Igielpol

michu93

Witam Panie Jurku pracuje u Igielskiego na obiekcie w Gdyni,czy może mi Pan opowiedzieć co się dokładnie stało gdy Pan u niego pracował?pozdrawiam

Jerzy z Spoptu

igielski ochrona jgielpol podpisuje umowe z firma x na ochrone obiektu ze stawka 10pln. na tym samym obiecie pracuje druga firma brata lub ojca K.Igielskiego własciciela firmy na umowe zlecenie i ta firma zkazdej godz zaerobionej przez pracownika bierze na lewo ok 2 pln.w ten sposob powstaje karuzela nielegalnego zatrudniania rodzinnych firm i pobierania haraczu... wszystko odbywa sie pod OPIEKA znznej Kancelarił Adwokackiej ul.Wł czwartego z Gdyni...Tajemnica poliszynela jest ze o wszystkim powiadamiani sa sedziowie Sądu Pracy ale wszyscy zduza skutecznoscia powoduja podpisanie ugody....Dlaczego mimo tylu monitow ?Sad Pracy nie powiadamia prokuratury...tutaj chodzi o ludzi słabych ,poszkodowanych przez los...czy to układy !!!! Nadmieniam ze ta sprawa dotyczy rowniez mojej osoby i wszystko co napisałem jest zgodne z prawda Pozdrawiam

Dlaczego zdecydowałeś się podjąć zatrudnienie w Igielski Ochrona Igielpol? Opisz nam swoją historię, oceń tego pracodawcę.

Zostaw opinię o Igielski Ochrona Igielpol - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Igielski Ochrona Igielpol