Famix Sp. z o.o.

Opinie o Famix Sp. z o.o.

ilka

Bo może etraz maja jakis chwilowy przesto, nie zatrudniaj zawsze wielu pracownikow wszystkie agnecje posrednictwa ieruchomosciami, maja swoich wlasnych stalych pracownikow i wystarczy im ta ilosc, chyba ze teraz przed wkaacjami bed miec sporo ofert wynajmu to moze beda suzkac pracownikow

guest

zdecydowanie nie tylko podejrzana, ale wprost narazajaca na STRATY LUB DOPROWADZAJACA do strat wspólnoty firma. Z dala od nich.

mieszkaniec strumykowej

Firma Famix to fatalny zarządca naszego osiedla. Starała się na początku. Później było coraz gorzej. Obecnie bloki są zdewastowane, zapuszczone brudem. Brak bieżącej koserwacji. Wszystko pourywane. Pani Administrator nie posiada komórki, w ogóle nie ma z nią kontaktu. W biurze pracują jacyś przyadkowi ludzie nie mający pojęcia o kontaktach z ludźmi. Ochrona zdemoralizowana, wpuszcza każdego. Wspólnota mieszkaniowa ul. Strumykowa 28-28c. FAMIX Sp. z o.o.. ul. Chopina 5a m. 20 info@famix.waw.pl famix.waw.pl/

Zostaw opinię o Famix Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Famix Sp. z o.o.