KBS S.C.

Opinie o KBS S.C.

Agata

@liffon to dobrze wiedzieć, że po praktykach firma KBS S.C. daje szansę, bo niestety często jest tak, że studenci są wykorzystywani i nie dostają ofert po praktykach. Czy w tym czasie szukają praktykantów? Na pewno zainteresowałoby to wielu studentów, którzy teraz mają wolne.

liffon

Zazwyczaj jest tak, że po praktykach zatrudniają na umowę zlecenie

Czy w firmie KBS S.C. szef dobrze traktuje pracowników? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o KBS S.C. - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KBS S.C.