PZU

Lublin

Opinie o PZU

egz

Zgadzam sie z osoba wypowiadajaca wyzej. PZU jest bardzo dobrym pracodawca, dajacy mozliwosc wspolpracy z bardzo wykwalifikowana kadra specjalistow. Nie jest to moze idealna praca, ale idealnej w Polsce to ze swieca szukac i pewnie tez sie nie znajdzie (taki rynek). Mozliwosc pracy w RCLS bardzo duzo wniosla do mojego doswiadczenia zawodowego, jednak plany centrali zredukowaly czesc osob i niestety juz tam nie pracuje. Jak tylko bedzie mozliwosc, bede staral sie zatrudnic ponownie.

Zostaw opinię o PZU - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PZU