Eltech Zakłady Techniczne S.A.

Bielsko-Biała

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Eltech Zakłady Techniczne S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltech Zakłady Techniczne S.A.

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Eltech Zakłady Techniczne S.A., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

kaziu
@admin 19.08.2015 18:15
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Eltech Zakłady...

Hej . Czytałem sporo na temat firmy bo miałem nadzieję , ze uda się tutaj załapać do pracy. Niestety do dnia dzisiejszego nie udało mi się to i powoli zaczynam tracić nadzieję. Dajcie znać jeśli tylko wpadnie Wam w oko jakaś oferta od Eltechu. Wiem , że póki co mało osób tutaj pisze, ale mam nadzieję że i to się zmieni

Zostaw opinię o Eltech Zakłady Techniczne S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eltech Zakłady Techniczne S.A.