Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Rzepiennik Strzyżewski

Opinie o Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski

Pytanie PrzedWyborami

Szanowny Panie Wójcie ! Przed odbywającymi się niebawem bo w sobotę wyborami.Czy zdecydował się Pan kandydować dlatego że jeszcze jakas osoba z rodziny pracowników nie została przyjęta do urzędu i ktos mógłby się poczuć oszukany ? Mam wrażenie że na prywatnym dworze jasnie Pana Wójta pracę w UG dziedziczy się z matki na córkę(syna).Niby wszystko wporządku zgodnie z prawem i ogłoszenia w prasie a na końcu praće dostaje ten kto ma znajomosci czyli mamę w gminie. I to bez względu na to czy dokońca spełnia kryteria naboru swoim wykształceniem.Prawda Pani K. z ochrony srodowiska po administracji a nie ochronie srodowiska?

Zostaw opinię o Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski - Rzepiennik Strzyżewski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy Rzepiennik Strzyżewski