Lubuska Grupa Kapitałowa

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Lubuska Grupa Kapitałowa

zawiedziony

Nie polececam!!! Ze względów finansowych i rozwojowych! A jeśli wychodzisz zapalić z Panią dyrektor, to mozesz być spokojny , albo spokojna nie zwolni Cię, bo w czasie wspólnej fajki wymińcie poglądy, = nie zwolni Cię\! Brawo za szanowania pracowników = opieprzanie, namierzanie i nagrywanie ich pracy

zawiedziony

Nie polececam!!! Ze względów finansowych i rozwojowych! A jeśli wychodzisz zapalić z Panią dyrektor, to mozesz być spokojny , albo spokojna nie zwolni Cię, bo w czasie wspólnej fajki wymińcie poglądy, = nie zwolni Cię\! Brawo za szanowania pracownikóws = opieprzanie, namierzanie i nagrywanie ich prachy

ktoś

Odnoszę wrażenie, że tyle negatywnych opinii nie bierze się z powietrza :D

poprzednik

Omijaj szerokim łukiem tą firmę. Powody? Proszę bardzo: 1) Wymagania nieadekwatne do zarobków 2) Atmosfera "wyścigu szczurów" 3) Nacisk na wiedzę o towarzystwach ubezpieczeniowych w bardzo krótkim czasie

były pracownik

zero szacunku dla pracownika!wymagań multum a płaca lepiej się nie wypowiadać.rotacja w tej firmie mówi sama za siebie.

Miki

Praca żart szefostwo jeszcze większy żart.

anna

oj nawet z ponad 10 letnim doświadczeniem ...a poszukaj tam pracownika z takim stażem!rok w lgk to nie lada wyczyn!

oszukany rekrutant

Całkowicie niepoważna firma. Wprowadzają człowieka w błąd umawiając się dzień wcześniej na konkretną godzinę a jak przychodzi co do czego to udając niewiniątka bezczelnie wmawiają człowiekowi, że umawiali mnie na godzinę później. Jak tak samo traktują swoich klientów, to nie utrzymają się długo na rynku. W moich oczach jako pracodawca czy kontrahent są WIELKIMI ZERAMI.

Kasia

Praca za najniższą krajową, 3 m-ce na umowę- zlecenie. Potem możliwa umowa o pracę za 1600 zł, pakiet premiowy zależy od wydajności, itd. Zbyt wygórowane wymagania bez motywacji finansowej. Tyle w temacie. Polecam dla osób pracowitych, potrafiących się "dobrze zareklamować i sprzedać" w imię samej pracy, bo nie za wypłatę...

Enja

Umowa o pracę jest po pierwszym miesiącu, wtedy minimalna krajowa, a po 3 msc dopiero premia. Ale o warunkach pracy nic nie wiem, a chciałabym...

Kate'

Nigdy ale to nigdy nie polecam pracy w tej firmie. Popieram opinię powyżej w 100% . Brak szacunku do wykonywanej pracy Brak organizacji pracy Wymagań tyle co w firmach które płacą powyżej 3 tysięcy złotych, niestety tu najniższa krajowa. Obecnie pracuję w firmie zajmującej się podobnymi produktami , zarabiam tam o wiele więcej , poza tym miła atmosfera oraz mniej stresu !!!!!!!!!!!!!!!!

ula

Praca w tej firma jest na najniższym poziomie, brak szacunku do pracownika, w szczególności przez zakompleksione szefostwo płci żeńskiej. Żal.....

Zostaw opinię o Lubuska Grupa Kapitałowa - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubuska Grupa Kapitałowa