Dringenberg Polska Sp. z o.o.

Żagań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o Dringenberg Polska Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.

Zainteresowany

Widzę, że szukają planisty do firmy. Zastanawiam się czy aplikować pomimo tego, że wymagań za dużych to nie ma ;) ktoś wie na jakie zarobki można liczyć?

Robol
@Zainteresowany 29.09.2017 19:25
Widzę, że szukają planisty do firmy. Zastanawiam się czy aplikować pomimo tego, że wymagań za dużych to nie ma ;) ktoś wie na j...

Odpuść temat. Poważnie odpuść temat. Ostatnio widziałem, że w Lidlu dają więcej na "dzień dobry" niż tutaj będziesz zarabiał po pewnym czasie. Presja, tłumaczenia, zebrania, stres...

Zainteresowany
@Robol 03.10.2017 19:52
Odpuść temat. Poważnie odpuść temat. Ostatnio widziałem, że w Lidlu dają więcej na "dzień dobry" niż tutaj będziesz z...

Widzę, że nawet szkoda mojego czasu na wysłanie CV ;) jak to mówią: Nie oceniaj książki po okładce!

Robol

Jest coraz gorzej. Płace są śmieszne, a wymagają od człowieka Bóg wie czego i żeby cokolwiek zarobić trzeba robić nadgodziny w weekendy, czyli robota po 7 dni w tygodniu. Ludzie uciekają i zwalniają się na potęgę. Absurd goni absurd i coraz to nowe, chore wymysły.

ac

szkoda życia na ten cyrk. trzeba stad ociekać.

Alek

Wiesz co, nie wiem też co się tam znajdowało, generalnie to sytuacja jest coraz bardziej klawa jeśli chodzi o rynek pracy w naszym mieście, Dringenberg Polska Sp. z o.o. rośnie coraz bardziej w siłę i jest naprawdę dużą firmą, od pewnego czasu sztos.

to

Tutaj znajdowla sie jeszcze jedna opinia, dosc niekorzystna dla firmy, dlaczego zostala skasowana ?

MKP

jak na zagan narazie najlepsza firma

Zostaw opinię o Dringenberg Polska Sp. z o.o. - Żagań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dringenberg Polska Sp. z o.o.