Prosper Finance Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Prosper Finance Sp. z o.o.

Lela

Pracowałam w Prosperze dłuższy czas. Prace skończyłam pod koniec 2014 roku i powiem Wam tak -Jak się jest leniuchem i człowiekiem bez żadnych ambicji to siedzi się tu i pisze o braku kompetencji pracowników. Znam dziewczyny i Łukasza zbyt dobrze. Sama jestem przykładem że w firmie można się rozwijac jeśli da się coś od siebie i porządnie się człowiek przyłoży do pracy. Ludzie piszacy zle o Lukaszu - jeśli chodzi o szefa to życzę wam takiego szefa że aż wam sr .....czka będzie szła z nerwów każdego dnia... Tyle dobrze ze obecni pracownicy się tu nie wypowiadają bo mają w kepele poukładane... już to powinno o czymś świadczyć na ich korzyść:) Amen.

była pracowniczka rock .......

Kochane - i, dajcie spokój ........ żałosne jest oczernianie zarządu, firmy i pracowników.

Aldona Zadowolona

Zgadza się Tak to jest jak chłopek P.Łukasz gnębiony w szkole ,w dorosłym życiu nie mierzy sił na zamiary.

leszek

Nie polecam nikomu ,nie kompetentni pracownicy wprost głupi także z daleka od tej firmy.

Derbi

Banda oszołomów z Łukaszem na czele .

Jm

No ja nie wiem, dla mnie firma jest mega w porządku

Taki se ja

Uwierz - nie chcesz wiedzieć. ..

znowu ja

Potwierdzam, ze prosper to swietna firma. Szkoda tylko, ze 1 egzemplarz psuje tam atmosfere i probuje wprowadzic swoje rzady. Podrzedny pracownik, ktory ma innych za nic. A tam kazdy jest rowny.

Tedi.
@znowu ja 17.03.2016 11:23

Dla znowu ja oszołomie ,podkreślasz inteligencje pracownika tej firmy,znowu ja skąd sie biorą takie oszołomy.

ja

W mojej opinii Prosper to świetna firma, sporo można się nauczyć, jak ktoś nie ma umiejętności i nie nadaje się do pracy w handlu to musi coś napisać, szkoda takich ludzi :)

ja

Oj, jaki zastepca... Przeciez to sam szef szefow jest :) nawet szef przy nim to juz nie szef. Prace polecic moge, ludzie poza panem S.sa swietni, asystentka 1 klasa, dziewczyny na ludzie, normalne, pozytywne. Szkoda tylko, ze szef jest tak slepy.

ja

Ktory czlowiek, zastepca Prezesa pan S.? Oj tak... Masz racje. Czlowiek nez zasad.

Miro

Facet Mały niekompetentny człowiek,bez zasad.

...

Otwarta jest rekrutacja do działu w Prosperze. (usunięte przez administratora)

BG

Pracowałem w latach 2008-2010 wiele się nauczyłem.Ogólnie pozytyw i szacunek dla szefów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Anonim

Cześć Marta :) Jaki klan rodzinny? LOL

Z autopsji

Unikać jak ognia,bo się sparzysz.Mały klan rodzinny.

Zostaw opinię o Prosper Finance Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prosper Finance Sp. z o.o.