Opinie o Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska w Trzebnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska w Trzebnica

Michał Nowy wpis

To prawda ze osoby ze starego składu w firmie odeszli?

Była pracownica Nowy wpis

Unikajcie pracy w tym miejscu. Już prawie wszyscy odeszli, w tym ja i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Odetchnęłam z dniem, kiedy moja noga stanęła tam ostatni raz. Pracuje się w starych dwóch mieszkaniach w bloku, komunistyczne wszystko. Było przeludnienie i siedziało się jak sardynki w puszce i jeszcze ten terror ze strony szefowej (teraz prawie wszyscy się zwolnili).

Jolanta Malinowska Nowy wpis

Jako właścicielka Biura na temat, którego są wyrażane powyższe opinie mam jedno tylko pytanie - skoro piszecie Państwo prawdę na temat współpracy w moim Biurze to dlaczego wyrażacie to w sposób anonimowy? Firma działa od 1994r. Przez tak długoletni okres działalności była nawiązywana współpraca z różnymi osobami, m.in. z takimi które nie nadają się do tego zawodu, a swój brak umiejętności przelewają na konto innych osób. Przykre tylko, że ich brak samooceny przekształca się w oczernianie innych, a najlepiej, jak im cię wydaje, w sposób anonimowy. Jolanta Malinowska Właścicielka Biura

Obecnie pracująca Nowy wpis

Bardzo dziwią mnie te złe opinie na temat pracy w biurze Zenjola. Pracuję w nim od prawie pół roku i mam zupełnie inne zdanie. Praca jak praca - trzeba ją wykonać w określonym czasie, bo chyba tak jest w każdym burze rachunkowym. Nieraz przed 20-tym jest nerwowo, no bo trzeba zdążyć. Gdy potrzeba się zwolnić zawsze można się dogadać z szefową. Bez problemu można załatwić prywatne sprawy w godzinach pracy. Wynagrodzenie bardzo dobre jak na warunki trzebnickie. Czego tu chcieć więcej?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
333ja

lepiej unikajcie tego miejsca jak ognia!!!

Także były pracownik

Czytam te bzdury i aż mnie skręca, pracowałem tam kilka lat i to co jest tu napisane mam wrażenie, że pisze jedna i ta sama osoba. Wyłączane ogrzewanie? Wyłączane światło? a może jeszcze w piwnicy karzą pracować? bzdura! Zarówno (usunięte przez administratora)jako pracodawcy są osobami wymagającymi, natomiast ciągłe niepłatne nadgodziny i terror to kompletna bzdura. Osobiście nigdy nadgodzin nie robiłem, od 8 do 16 i do widzenia, jak potrzebowałem wolne raczej problemu nie było, jeśli potrzebowałem wyjść wcześniej wiadomo te godzinki należało odrobić, ale sam o tym wiedziałem i nikt mnie do tego nie zmuszał, i na litość!!! kto tam każe siedzieć 8 godzin na tyłku?! Dostajesz firmy jesteś za nie odpowiedzialna i tyle! a jeśli ktoś nie ma za grosz odpowiedzialności i zamiast wykonać powierzone czynności siedzi i pisze bzdury na forum, jak to nie jest źle.... zwolnij się , przecież na siłę nikt nie trzyma, w tych czasach na pewno znajdziesz miliony ofert pracy.

a ile płacą? 2 tysiaki doświadczona księgowa wyciągnie?

?

Nie rozumiem. Skoro ta praca jest tak okropna, to dlaczego boisz się, że ją stracisz? Zawsze się możesz zwolnić - skoro to taki (usunięte przez administratora)to na pewno bez problemu znajdziesz coś lepszego

pani

to chyba jesteś nie porozumienie?? praca miła i bez stresowa? nie w tej firmie istny terror, ludzie po 2-3 miesiącach potrafią stamtąd odejść.(usunięte przez administratora) Co do wypłaty to sie zgadza zawsze jest na czas ale czy to co przychodzi na konto mozna nazwać wypłatą?...

kolejny byly pracownik

popieram przedmowce w 100%. jest dokladnie tak jak pisze, nie polecam. praca tam to przyslowiowe "siedzenie na szpilkach" i czekanie na kolejna schize. znam osoby, ktore tam pracowaly i zwolnily sie z podobnych wzgledow. powiem wiecej. wszystkie osoby, ktore pracowaly i zwolnily sie - uwazaja, ze byla to jedna z lepszych decyzji w ich zyciu. nikomu nie zycze takiego pracodawcy.(usunięte przez administratora) to jest praca wlasnie dla niego. wynagrodzenie? jak na prace tego typu pozostawiam bez komentarza ;) nie polecam ani potencjalnemu pracownikowi ani Klientowi.

haha - niezła ściema, popłakać się można ze śmiechu, nikt kto choć przez chwile tam pracował, tak by nie napisał!

Zostaw merytoryczną opinię o Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska - Trzebnica

Zenjola S.C. Biuro Rachunkowe Z. i J. Malinowska
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • ul. Fryderyka Chopina 2
    55-100 Trzebnica