Akces Biuro Rachunkowe

Szczecin

Opinie o Akces Biuro Rachunkowe

Adrian

Moim zdaniem Akces Biuro Rachunkowe jest firmą bardzo godną zaufania, jedną z lepszych swoją drogą, więc nie wiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie, to prawda, że są spore rotacje, ale też nie jest to ich wina, po prostu szukają najlepszych do pracy

zdziwiona
@Adrian 19.04.2016 22:03

to dlaczego tam nie pracujesz?

Eh

Całkowita rotacja ludzi. Brak przysługującej 15-sto minutowej przerwy w pracy. Nie można brać urlopów anie zwolnień l4. Atmosfera fatalna. Podzielam opinię o kiepskich zarobkach, obiecywane są wyższe. Praca ponad 8 godzin, najlepiej nadgodziny za darmo. Wszędzie pełno segregatorów, które zagrażają bezpieczeństwu pracy oraz łamią przepisy BHP. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

ja

Nie polecam tutaj podejmować pracy, w biurze panuje nieład, segregatory leżą na podłodze. Co chwile zmieniający się pracownicy świadczą o panującej tam atmosferze i zarobkach.

lolek

Potwierdzam beznadziejna panuje tam atmosfera, nie można rozmawiać z sobą, korzystać z internetu.

antylolek
@lolek 02.08.2015 11:16

lolek - ty chyba nie chcesz pracować, tylko chcesz prowadzić w pracy życie towarzyskie - pogadać, kawka, herbatka, internecik, może jakiś pasjansik, pudelek? Propozycja nie do odrzucenia: załóż lolek sama działalność i bądź dobrym szefem, daj wynagrodzenie pracownikowi na poziomie średniej krajowej i niech ten pracownik przychodzi do ciebie na pogaduchy. powodzenia...

piękna

Witam, stanowczo nie polecam pracy w tym biurze. Panuje tam pracoholizm, nigdy pracy nie można skończyć po 8 godzinach najlepiej siedzieć do 21 albo i dłużej. Zarobki obiecywane są powyżej 2000, a wychodzi,że dostaje sie najniższa krajową.

Zostaw opinię o Akces Biuro Rachunkowe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akces Biuro Rachunkowe