Opinie o Akces Biuro Rachunkowe w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Akces Biuro Rachunkowe. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Akces Biuro Rachunkowe o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akces Biuro Rachunkowe w Szczecin

Adrian Nowy wpis

Moim zdaniem Akces Biuro Rachunkowe jest firmą bardzo godną zaufania, jedną z lepszych swoją drogą, więc nie wiem skąd jakiekolwiek negatywne opinie, to prawda, że są spore rotacje, ale też nie jest to ich wina, po prostu szukają najlepszych do pracy

zdziwiona Nowy wpis
@Adrian

to dlaczego tam nie pracujesz?

Eh Nowy wpis

Całkowita rotacja ludzi. Brak przysługującej 15-sto minutowej przerwy w pracy. Nie można brać urlopów anie zwolnień l4. Atmosfera fatalna. Podzielam opinię o kiepskich zarobkach, obiecywane są wyższe. Praca ponad 8 godzin, najlepiej nadgodziny za darmo. Wszędzie pełno segregatorów, które zagrażają bezpieczeństwu pracy oraz łamią przepisy BHP. ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Nie polecam tutaj podejmować pracy, w biurze panuje nieład, segregatory leżą na podłodze. Co chwile zmieniający się pracownicy świadczą o panującej tam atmosferze i zarobkach.

lolek

Potwierdzam beznadziejna panuje tam atmosfera, nie można rozmawiać z sobą, korzystać z internetu.

antylolek Nowy wpis
@lolek

lolek - ty chyba nie chcesz pracować, tylko chcesz prowadzić w pracy życie towarzyskie - pogadać, kawka, herbatka, internecik, może jakiś pasjansik, pudelek? Propozycja nie do odrzucenia: załóż lolek sama działalność i bądź dobrym szefem, daj wynagrodzenie pracownikowi na poziomie średniej krajowej i niech ten pracownik przychodzi do ciebie na pogaduchy. powodzenia...

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Akces Biuro Rachunkowe? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
piękna

Witam, stanowczo nie polecam pracy w tym biurze. Panuje tam pracoholizm, nigdy pracy nie można skończyć po 8 godzinach najlepiej siedzieć do 21 albo i dłużej. Zarobki obiecywane są powyżej 2000, a wychodzi,że dostaje sie najniższa krajową.

Zostaw merytoryczną opinię o Akces Biuro Rachunkowe - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042